MEDIA KONWERTER TP-LINK MC100CM

Nr katalogowy: 5985
Gwarancja 36 miesięcy
Cena katalogowa 137,00 zł
Cena promocyjna 132,00 zł


Dostępność: kilka szt.
Wysyłka: jeszcze dziś, jeśli zamówisz do 14:00

Sprawdź dostępność, zarezerwuj towar i odbierz w sklepie.


Zarezerwuj towar i odbierz w sklepie.
Jeśli towar jest dostępny, możesz go odebrać od razu po rezerwacji.
Jeśli towaru nie ma w dostatecznej ilości, przewieziemy go w ciągu 24h do wybranego sklepu.

*W sklepach obowiązują ceny sklepu stacjonarnego.
Sklep stacjonarnyIlość w sklepie
Bełchatów (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Białystok (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Bielsko-Biała (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Bydgoszcz (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Chorzów (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Częstochowa (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Dąbrowa Górnicza (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Elbląg (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Gdańsk (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Gdynia (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Gliwice (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Głubczyce (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Katowice (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Kielce (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Kołobrzeg (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Koszalin (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Kraków (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Lublin (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Łomża (Partner Eltrox) (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Łódź (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Olsztyn (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Opole (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Piotrków Tryb. (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Poznań (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Radom (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Radomsko (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Ruda Śląska (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Rybnik (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Rzeszów (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Sosnowiec (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Szczecin (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Świdnica (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Tarnowskie Góry (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Tarnów (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Toruń (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Tychy (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Warszawa Bemowo (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Warszawa Targówek (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Warszawa Włochy (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Wrocław (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Zielona Góra (sprawdź dojazd) Brak w magazynie
Znajdź sklep w Twojej okolicy

Krótki opis

MEDIA KONWERTER
TP-LINK MC100CM
1 PORT RJ45, 1 PORT SC

MEDIA KONWERTER
TP-LINK MC100CM
1 PORT RJ45, 1 PORT SC

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s) oraz automatyczne krosowanie przyłączy na porcie TX
  • Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 2km
  • Diody LED informują o aktywności ruchu w sieci
  • Zasilacz zewnętrzny

ZASTOSOWANIE PRODUKTU

Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC100CM zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19" TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X) oraz automatycznej negocjacji szybkości połączenia w trybie pełnego dupleksu. Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o statusie pracy urządzenia. Konwerter MC100CM wykorzystując wielomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 2 km.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Standardy i protokoły IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje Tryb pracy pełnego i pół dupleksu na porcie FX
Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 2km
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
Porty 1 port SC/UPC 100M
1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
Długość fali 1310nm
Kabel sieciowy 10BASE-T Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-T Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-FX Światłowód wielomodowy
Wskaźniki diod PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Wymiary (S×G×W) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy 2,5W
Certyfikaty FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy - 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania - -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza - 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania - 5%~90%, niekondensująca

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI

  • media konwerter TP-LINK MC100CM (nr kat. 5985)
  • faktura VAT lub paragon fiskalny
  • gwarancja

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 5985
Producent TP-link
Model MC100CM
Typ okablowania Śwaitłowód wielomodowy
Typ złącza 2 SC
Protokół sieciowy 2 100BaseFX
Typ złącza 1 RJ45
Protokół sieciowy 1 100BaseTX
Maksymalny zasięg 2 km
Gwarancja 36 miesięcy
Link do strony producenta brak danych

Recenzje klientów

1 Opinia "MEDIA KONWERTER TP-LINK MC100CM"

Polecam
Sławek 28 października 2015
Ocena produktu
Mocno konfigurowalny jak na konwerter.
Działa bardzo ładnie. Jak się chce to przenosi sygnalizację problemów w sieci.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1
star
2
stars
3
stars
4
stars
5
stars
Ocena produktu
  • Reload captcha

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.