Monitoring domu i kamery do monitoringu domowego

System monitoringu domu
Jeśli chcesz chronić swoją rodzinę i ukochanych, oraz obszar w którym mieszkasz, powinieneś jak najszybciej zaopatrzyć się profesjonalnym sytem kamer przemysłowych. Największą zaletą naszych domowych systemów monitorigu jest niski, jednorazowy koszt zakupu – nie ma żadnych dodatkowych opłat miesięcznych/abonamentowych lub dokumentów do podpisania. Gwarantujemy niezadowny system monitoringu dla Twojego Domu w przystępnej cenie, doradztwo przy zakupie oraz polecimy Ci zaprzyjaźnionych instalatorów z Twojej okolicy.

 

Zdobądź Odpowiedni System Obserwacyjny dla TWOJEGO Domu i Rodziny


Martwisz się wzrostem przestępczości w Twojej okolicy? Ochroń SWÓJ DOM przed intruzami, złodziejami oraz wszelkimi aktami wandalizmu z domowym systemem monitoringu. Nasze systemy zabezpieczeń są łatwe w instalacji i obsłudze, a sprzęt dostarczony do klienta posiada wszystkie niezbędne akcesoria do montażu.

 

Rzetelne, wysokiej jakości rozwiązania


Zanim zakupisz właściwy system nadzoru, dokładnie przeanalizuj parametry wszystkich komponentów, jakie posiada dane urządzenie. Domowy system monitoringu od eltrox zapewnia klientowi wysoką skuteczność działania i wytrzymałość.

Nasze kamery zapewnią obraz w rozdzielczości nawet do 1080p Full HD gwarantując szczegółowość uzyskanego obrazu, dzięki której nie tylko z łatwością dostrzeżesz osoby znajdujące się przed terenem posesji, ale będziesz mógł je również rozpoznać. W ofercie posiadamy rejestratory mające łatwe w obsłudze oprogramowanie, dzięki któremu możesz zarządzać systemem oraz odtworzyć zapisany obraz z zamontowanych kamer.

 

Personalizacja dla TWOJEGO DOMU


Wszystkie z naszych systemów nadzoru mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy dom i okolica są różne, mogą więc potrzebować unikalnej kombinacji kamer dla osiągnięcia najlepszej skuteczności monitoringu. Dla właścicieli dużych posiadłości idealnym rozwiązaniem mogą okazać się kamery z wbudowanym systemem IR dalekiego zasięgu pozwalające na skuteczny monitoring zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

Eltrox.pl – ponad 10 lat doświadczenia


Na rynku dystrybucji sprzętu z branży telewizji przemysłowej, satelitarnej i systemów kontroli dostępu działamy już ponad 10 lat. Przez ten czas nabyliśmy doświadczenie niezbędne do poznania i zaspokajania związanych z bezpieczeństwem potrzeb klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasi doradcy udzielają wyczerpujących informacji na temat każdego urządzenia i jego konfiguracji oraz pomagają w doborze najlepszego sprzętu do konkretnych zastosowań.

 

 
 
4 KAMERY
 
4 KAMERY HD
 
4 KAMERY FULL HD
Rozdzielczość kamer
 
1200 TVL
 
1.3 MPX
 
2 MPX
Czas archiwizacji nagrania
 
14 DNI
 
8 DNI
 
3 DNI
Zasilanie PoE
 
NIE
 
NIE
 
TAK
Regulowany obiektyw
 
NIE
 
NIE
 
NIE
Zasięg widoczności w nocy
 
20 METRÓW
 
20 METRÓW
 
20 METRÓW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SPRAWDŹ
 
SPRAWDŹ
 
SPRAWDŹ