Monitoring Firmy i Biura

System monitoringu firmy i biura
Złodziej może ujawnić się wszędzie, również w pracy. Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która zagwarantuje Ci odpowiedni system monitoringu dla Twojego Biznesu, trafiłeś w odpowiednie miejsce.

 

Korzyści posiadania systemu monitoringu

 

Monitoring w TWOJEJ FIRMIE nie musi być kosztowny lub trudny w instalacji. W większości przypadków inwestycje w systemy monitoringu zwracają się w przeciągu miesięcy poprzez wykrywanie złodziei, prewencyjne zapobieganie roszczeniom odszkodowawczym czy zwiększanie produktywności pracowników.

 

Sprzedaż detaliczna

 

 

 

Kradzieże wśród pracowników, klientów, oszustwa w wydaniu towaru to tylko niektóre z przykładów, z jakimi każdy sprzedawca boryka się podczas prowadzenia działalności. Nasze systemy monitoringu oraz rozwiązania w zakresie kontroli dostępu pozwalają zabezpieczyć twoje zyski, zwiększając bezpieczeństwo i kontrolę nad sklepem. Ukryte kamery nakierowane na najcenniejsze przedmioty lub miejsca sprzedaży uchronią sprzedawcę przed potencjalnymi przestępcami. Największą zaletą kamer dedykowanych pod monitoring sklepów jest umożliwienie rozpoznawania twarzy oraz numerów rejestracyjny pojazdów.

 

 

 

Małe i średnie przedsiębiorstwo

 

 

 

Jeżeli posiadasz mały sklepik z akcesoriami lub niewielką sieć butików, możesz spotkać się z aktami wandalizmu oraz kradzieżami. Nasz zespół techników pomoże Ci dobrać idealny system monitoringu dla twojego przedsiębiorstwa. W ofercie posiadamy liczne kamery analogowe oraz IP z pełną personalizacją i wysoką rozdzielczością – aby chronić wszystkie rodzaje i rozmiary biznesu.

 

 

 

Duże przedsiębiorstwa

 

 

 

Większe przedsiębiorstwo narażone jest na kradzież ze strony pracowników, problemy związane z wydajnością  Nasi eksperci doradzą Ci jaki system monitoringu dobrać do twoich potrzeb, aby zagwarantować ochronę i bezpieczeństwo firmy.

 

 

 
 
4 KAMERY
 
4 KAMERY HD
 
4 KAMERY FULL HD
Rozdzielczość kamer
 
900 TVL
 
1.3 MPX
 
2 MPX
Czas archiwizacji nagrania
 
14 DNI
 
8 DNI
 
3 DNI
Zasilanie PoE
 
NIE
 
NIE
 
TAK
Regulowany obiektyw
 
NIE
 
NIE
 
NIE
Zasięg widoczności w nocy
 
15 METRÓW
 
20 METRÓW
 
20 METRÓW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SPRAWDŹ
 
SPRAWDŹ
 
SPRAWDŹ