Serwis / Reklamacje

SERWIS

Procedura składania reklamacji

  1. W celu dokonania zgłoszenia reklamacyjnego prosimy o wypełnienie i wydrukowanie formularza zgłoszenia serwisowego znajdującego się pod poniższym linkiem:

    Wypełnij zgłoszenie serwisowe
  2. Kopię formularza prosimy o dostarczenie razem z towarem i kopią dowodu zakupu do wybranego oddziału lub odesłanie do głównego serwisu firmy na adres: 42-263 Wrzosowa, ul. Sabinowska 14E. W przypadku braku drukarki prosimy o zanotowanie numeru zgłoszenia i dołączenie go do reklamowanego sprzętu. Dokładne informacje dotyczące adresów wybranych oddziałów będą dostępne po wypełnieniu formularza.

W razie wątpliwości dotyczącej wysyłki prosimy o kontakt bezpośrednio z serwisantem pod numerem telefonu 508 617 318 bądź przez e-mail: reklamacje@eltrox.pl

Aktualny status zgłoszenia serwisowego można sprawdzić pod linkiem:

Sprawdź status zgłoszenia

Procedura zwrotu towaru

  1. W celu dokonania zwrotu towaru prosimy o wydrukowanie i wypełnienie poniższego formularza zwrotu:

    Formularz zwrotu

  2. Wypełniony formularz prosimy o dostarczenie razem z towarem i kopią dowodu zakupu do wybranego oddziału lub odesłanie do głównego serwisu firmy w Częstochowie. W przypadku braku drukarki prosimy o ręczne przygotowania formularza zwrotu, zawierającego wszystkie wskazane w nim informacje. Dokładne informacje dotyczące adresów wybranych oddziałów będą dostępne po wypełnieniu formularza.
  3. W przypadku zwrotu w oddziale, pracownik oddziału oceni stan produktu i jego kompletność. W przypadku stwierdzenia śladów użytkowania, uszkodzenia, niekompletności, produkt nie zostanie przyjęty
  4. W przypadku zwrotów wysyłkowych, paczka jest komisyjnie otwierana i sprawdzana z jednoczesnym nagraniem procesu otwarcia przez system monitoringu. Osoby przyjmujące zwroty ocenią stan produktu i jego kompletność. W przypadku stwierdzenia śladów użytkowania, uszkodzenia, niekompletności, produkt zostanie odesłany.