Przewody światłowodowe

  1. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC 12J (1x12), 1.2kN

    Nr katalogowy: 8419
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena katalogowa 3,49 zł
    Cena sklepu Eltrox 2,87 zł
  2. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 6x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

    Nr katalogowy: 12638
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 2,04 zł
  3. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 2x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

    Nr katalogowy: 12635
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 1,49 zł
  4. KABEL ŚWIATŁOWODOWY FLAT Z-XOTKtcdp SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.0kN

    Nr katalogowy: 12425
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 1,91 zł
  5. KABEL ŚWIATŁOWODOWY STRONG ZKS-XOTKtsFf SM 48x9/125 4T12F ITU-T G.652D 2.5kN

    Nr katalogowy: 12420
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 6,79 zł
  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM 2,0M DUPLEX 50/125um OM2, LC/UPC-LC/UPC

    Nr katalogowy: 3913
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena katalogowa 39,00 zł
    Cena sklepu Eltrox 36,00 zł
    kilka szt.
  7. KABEL ŚWIATŁOWODOWY FRP Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

    Nr katalogowy: 12429
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 1,86 zł
  8. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 2x9/125 ITU-T G.657A 1.2kN SPAN 80M

    Nr katalogowy: 12417
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 1,49 zł
  9. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 8x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

    Nr katalogowy: 12639
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 2,31 zł
  10. KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN

    Nr katalogowy: 12434
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 1,64 zł
  11. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M

    Nr katalogowy: 12415
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 2,29 zł
  12. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 4x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

    Nr katalogowy: 12637
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 1,79 zł
  13. KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 2x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN

    Nr katalogowy: 12432
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 1,14 zł
  14. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC 2J (1x2), 1.2kN

    Nr katalogowy: 8392
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena katalogowa 2,16 zł
    Cena sklepu Eltrox 1,98 zł
  15. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 1x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

    Nr katalogowy: 12632
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 1,22 zł
  16. KABEL ŚWIATŁOWODOWY FRP Z-XOTKtcdD SM 4x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

    Nr katalogowy: 12428
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 1,75 zł
  17. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Nr katalogowy: 12346
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena 29,00 zł
    kilkanaście szt.
  18. KABEL ŚWIATŁOWODOWY FLAT Z-XOTKtsdp SM 24x9/125 2T12F ITU-T G.652D 1.2kN

    Nr katalogowy: 12423
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 3,59 zł
  19. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M

    Nr katalogowy: 12418
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 1,89 zł
  20. KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 12x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

    Nr katalogowy: 12640
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 2,80 zł