Informujemy, że w dniu 20.04 (Sobota) wszystkie Oddziały oraz Biuro Obsługi Klienta będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Dlaczego stosujemy dwie ceny sprzedaży?

 

  1. Cena przy zamówieniu internetowym obowiązuje tylko przy zamówieniu przez sklep internetowy (dotyczy również zamówienia z odbiorem osobistym). Cena przy zamówieniu internetowym jest niższa, ponieważ nie obejmuje kosztów przesyłek produktu, kosztów logistycznych do sklepów oraz robocizny.
  2. Cena w sklepie stacjonarnym obowiązuje przy zakupie bezpośrednio w sklepie stacjonarnym Eltrox lub w zamówieniach złożonych telefonicznie.

Różnice w cenach są niewielkie i w większości przypadków stanowią pokrycie kosztów przesyłki towarów pomiędzy magazynami sklepowymi a magazynem głównym.

Zachęcamy do odwiedzania sklepów stacjonarnych Eltrox, w których oferujemy darmowe porady, możliwość przetestowania sprzętu wraz z podłączeniem oraz fachowe doradztwo. W każdym sklepie pracuje wykwalifikowana kadra, która udzieli eksperckiej porady, doradzi w doborze sprzętu oraz udzieli pomocy technicznej i serwisowej.

Znajdź sklep w swojej okolicy.