Dzień ojca w Eltrox.pl!

Narzędzia

Profesjonalne i wytrzymałe narzędzia jak wkrętarka wiertarka udarowa czy szlifierka kątowa to jeden z najlepszych pomysłów na prezent na dzień ojca. Każdy bohater swojego domu stanie się niezwyciężonym herosem posiadając oręże z gamy produktów narzędzi Metabo.

Power Banki

Mobilne power banki o dużej pojemności to praktyczny prezent, który zabezpieczy telefon, tablet, a nawet inne elektroniczne urządzenia podczas codziennej pracy i służbowej delegacji. Zapasowy bank energii o pojemności nawet 20000 mAh rozwiązuje każdy problem z brakiem energii wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej.

Smart Home

Automatyka domowa Tuya to podstawa wydajnych i stabilnych systemów smart home – czyli sterowania oświetleniem, roletami, ogrzewania, a także bram garażowych, wjazdowych oraz zamków zdalnych. Idealny prezent w postaci gotowego zestawu, który spiszę się wzorowo w każdym domu i mieszkaniu.

Pozostałe

Nieodzowne akcesoria takie jak samochodowy system głośnomówiący, przetwornica umożliwiająca korzystanie z elektryczności na campingu czy też szybka ładowarka sieciowa do urządzeń elektronicznych to elementy, które bez wyjątku występują w każdym domu i bagażniku podróżnika. Zakup dowolnych z proponowanych akcesoriów z nich to gwarancja udanego prezentu.

Promocja trwa od 14.06.2022 do 26.06.2022