produkty
doradztwo
usługi montażowe
ochrona
inspiracje
34 387 29 92

hik

HIKVISION

Hurton oficjalnym dystrybutorem
marki Hikvision

Miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem marki Hikvision w Polsce. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić naszym Klientom jeszcze szerszy i łatwiejszy dostęp do pełnej oferty producenta oraz kompleksowego wsparcia sprzedażowego i posprzedażowego. Dokonując zakupów produktów Hikvision u autoryzowanego partnera zyskujesz nie tylko gwarancję najnowszej technologii, lecz także pełen wachlarz dodatkowych korzyści. Nasz magazyn jest dobrze zaopatrzony w produkty marki Hikvision, więc nie musisz martwić się o dostępność.

Logo

Kompleksowe wsparcie projektowe

Logo

Uczestnictwo w certyfikowanych szkoleniach i webinarach

Logo

Specjalne promocje produktowe

Logo

Możliwość udziału w wydarzeniach i eventach

Logo

Możliwość uczestnictwa w oficjalnym Programie lojalnościowym marki Hikvision

Logo

Dostęp do bezpośredniego wsparcia technicznego producenta

Międzynarodowy lider w monitoringu

HIKVISION to międzynarodowy lider w dostawie produktów i rozwiązań monitoringu wizyjnego. Od początku działalności firma zajmuje się dostarczaniem produktów na rynek związany z monitoringiem wizyjnym. W ofercie firmy znajdują się m.in. rejestratory analogowe, hybrydowe, NVR, HD-TVI, serwery wideo oraz szeroka gama kamer stacjonarnych i obrotowych. Sprzedaż produktów odbywa się w ponad 100 krajach, gdzie wykorzystuje się je do zabezpieczenia różnego rodzaju obiektów. Dzięki rozbudowanej ofercie, zintegrowanym rozwiązaniom oraz ciągłemu, dynamicznemu rozwojowi w obszarze R&D firma Hikvision obecnie uznawana jest za najszybciej rozwijającego się producenta branży zabezpieczeń, co potwierdza stały wzrost przychodów rok do roku.

Ciągły rózwój

Instytut Badawczy Hikvision prowadzi prace nad ciągłym rozwojem technologii firmy, aby utrzymać swoją pozycję w czołówce firm stosujących nowe technologie. Produkty Hikvision dostarczane są do wielu sektorów rynkowych jak: sprzedaż detaliczna, bankowość i finanse, transport, edukacja oraz administracja. Około 8% rocznych przychodów firmy przeznaczanych jest na badania i rozwój.

Kompleksowość rozwiązań

Oferując całościowe rozwiązania, Hikvision zapewnia płynną integrację wszystkich elementów systemu, co przekłada się na poprawę wydajności i efektywność użytkowania. Od rejestrowania wideo po przetwarzanie, magazynowanie i zarządzanie – Hikvision projektuje i produkuje pełną linię innowacyjnych produktów i rozwiązań, przedstawiając kompleksową ofertę zaspakajającą wszelkie potrzeby z zakresu bezpieczeństwa w szerokim wachlarzu branż. Produkty obejmują kompletne rozwiązania HD, rozwiązania z zakresu kontroli dostępu, systemy alarmowe, czy też ofertę z zakresu digital signage.

Wsparcie szkoleniowe

Firma stale rozbudowuje swój Program Partnerski chcąc dzielić się z Klientami wiedzą i doświadczeniem na każdym możliwym polu. Jako Partner Hikvision klienci zyskują dostęp do wsparcia, certyfikowanych szkoleń, materiałów online, specjalnych ofert cenowych, wydarzeń i akcji promocyjnych. Portal dla Partnerów to tylko jeden ze sposobów w jaki Hikvision pokazuje jak ceni sobie Partnerstwo.