Zacznij
współpracę

Jeśli jesteś instalatorem monitoringu oraz systemów zabezpieczeń i poszukujesz wiarygodnego dostawcy, który posiada profesjonalny sprzęt sprawdź naszą ofertę.

Dlaczego warto współpracować
z firmą Eltrox?

Eltrox to konkretny partner w biznesie. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania i w pełni wspieramy swoich specjalistów ds. systemów bezpieczeństwa na wielu polach działania. Współpracując z Eltrox zyskasz: indywidualnego opiekuna, który zadba o Twoje sprawy, wsparcie techniczne na każdym etapie Twoich działań czy darmowe szkolenia praktyczne.

Opiekun handlowy

Rozpoczynając współpracę z Eltrox przydzielimy Ci dedykowanego opiekuna, który będzie do Twojej dyspozycji. Zadba on o skoordynowanie działań, terminy i pomoże w rozwoju Twojego biznesu.

Wsparcie techniczne

Uzyskasz dostęp do bazy naszych specjalistów, którzy pomogą Ci instalacji i konfiguracji sprzętu.

Wysokie stany magazynowe

Mamy do swojej dyspozycji magazyn główny oraz niemal 40 magazynów rozlokowanych na terenie całej Polski. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki poziom zatowarowania.

Terminowość wysyłek

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami logistycznymi w kraju i na świecie, aby zapewnić terminowość zamówionych towarów.

Kategorie produktów

Monitoring

Alarmy

Automatyka

Smart-home

Domofony

Eko energia

Kontrola dostępu

Sieci IT

Szkolenia

Zdajemy sobie sprawę, że w pracy instalatora praktyczna wiedza to podstawa. Regularnie przygotowujemy specjalistyczne szkolenia dzięki, którym nasi partnerzy mogą pogłębić i zaktualizować swoją wiedzę. Szkolenia to nie tylko teoria. Kładziemy duży nacisk na praktyczne części nauki i pracę na prawdziwym sprzęcie.

Marki w naszej ofercie

Współpracujemy z ponad 200 renomowanymi markami, liderami z branży:monitoringu, systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej.

Co zyskujesz

Limit kupiecki

Usługi komplet

Konkurencyjne warunki handlowe

To jest nagłówek​1

Odroczony termin płatności

Program lojalnościowy

Załóż konto na platformie Hurton

Podjęcie współpracy z nami jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz konto na platformie hurton.pl lub udasz się do najbliższego oddziału Eltrox. Możesz również wysłać e-maila na adres: [email protected] lub zadzwonić pod numer (34) 387 22 52. Nasi specjaliści w ciągu 24 godzin skontaktują się z Tobą.

Filtry
Kategorie
Loading...