Zostań naszym
odbiorcą hurtowym

Jeśli prowadzisz odsprzedaż hurtową i jesteś planujesz zakup większej ilości produktów - skontaktuj się z naszym działem dystrybucji.

Kategorie produktów

Monitoring

Alarmy

Automatyka

Smart-home

Domofony

Eko energia

Kontrola dostępu

Sieci IT

Klient hurtowy

Status klienta hurtowego zapewnia najwyższą jakość i priorytet obsługi, która wspomaga w rozwoju Twojego biznesu. Indywidualny opiekun handlowy zadba o to aby każdy dokonany zakup był satysfakcjonujący. Dzięki ogromnej przestrzeni magazynowej oraz szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie zapewnić stały dostęp do produktów renomowanych marek.

Zapraszamy do kontaktu:

Marki w naszej ofercie

Współpracujemy z ponad 200 renomowanymi markami, liderami z branży:monitoringu, systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej.

Logistyka

Posiadamy magazyn centralny oraz 36 magazynów regionalnych o łącznej powierzchni 5000 m2. Korzystamy z usług największych firm kurierskich, aby zamówione produkty zawsze docierały na czas.

Załóż konto na platformie Hurton

Podjęcie współpracy z nami jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz konto na platformie hurton.pl lub udasz się do najbliższego oddziału Eltrox. Możesz również wysłać e-maila na adres: [email protected] lub zadzwonić pod numer (34) 387 22 52. Nasi specjaliści w ciągu 24 godzin skontaktują się z Tobą.

Filtry
Kategorie
Loading...