Zostań naszym
partnerem w sieci Eltrox

Zobacz co zyskujesz wstępując do Sieci Partnerskiej Eltrox

Sprawdź co zyskujesz wstępując do Sieci Partnerskiej Eltrox

Silną i rozpoznawalną markę

Materiały marketingowe

Brak wstępnych i cyklicznych opłat

Doradztwo i szkolenia

Sprawdzoną logistykę

To co wyróżnia markę Eltrox to profesjonalna współpraca z partnerami. Dzięki przystąpieniu do naszego programu zyskujesz możliwość posługiwania się siłą marki, która zajmuje pierwszą pozycję na rynku dystrybucji systemów zabezpieczeń w Polsce. W konsekwencji stajesz się częscią największej sieci sprzedażowej.

Dariusz Kędzierski
Specjalista ds. Sieci Partnerskiej

Dlaczego warto być naszym partnerem?

Przystępując do programu partnerskiego, zyskujesz możliwość szybszego rozwoju swojego biznesu oraz korzystasz z siły marki w obszarach:

Marketing

Zapewniamy naszym Partnerom profesjonalne wsparcie marketingowe. Uzyskujesz rozwiązania, które zapewniają lepszą widoczność Twojej działalności w Internecie i podczas eventów branżowych. Ponadto bierzesz udział w promocjach i akcjach przygotowanych dla naszych sklepów.

Integracja oferty

Jeżeli jesteś właścicielem sklepu i zamierzasz poszerzyć swoją ofertę, to możesz skorzystać z Platformy Eltrox. Zyskasz dostęp do aktualnych stanów magazynowych i dedykowanych ofert, aby poszerzać bazę swoich klientów.

Wsparcie i rozwój biznesu

Zapewniamy naszym Partnerom szkolenia handlowe, produktowe oraz techniczne. Udostępnimy Ci przydatne materiały oraz wprowadzimy w świat nowoczesnych rozwiązań produktowych i technologii.

Elastyczność handlowa

Przydzielimy Ci dedykowanego opiekuna handlowego, który pomoże Ci ze szczegółami zamówień, terminami i realizacją zleceń. To dodatkowy silnik Twojego biznesu.

Salony partnerskie

Stając się naszym Partnerem, otrzymasz wsparcie w przygotowaniu ekspozycji sklepu całkiem za darmo.

Zadzwoń
do nas!

Doradztwo

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

34 387 29 92 Pomoc techniczna
2 3 9 4 9 4 2 15 8 6 1 2 4 1 3 12

Sprawdź gdzie jest najbliższy salon Eltrox