Poznaj nas lepiej

Bazując na wieloletniej współpracy z klientami takimi jak Ty, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości systemy zabezpieczeń. Dzięki temu doświadczeniu, szerokiemu asortymentowi i dostępności produktów, gwarantujemy idealne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Ponadto współpracujemy z certyfikowanymi firmami instalatorskimi z całego kraju, zapewniając tym samym profesjonalny montaż dobranego sprzętu, a co za tym idzie, bierzemy pełną odpowiedzialność za realizację każdej powierzonej inwestycji dla Twojego domu lub firmy.

Poznaj lepiej nasze produkty
Jak dobrać napęd do bramy garażowej?

Jak dobrać napęd do bramy garażowej?

Nie czekaj do ostatniej chwili - wybierz...

Pracujesz zdalnie? Zakup monitora będzi...

Jak dobrać napęd do bramy garażowej?

Automatyczny napęd do bram garażowych to przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo. Posiadając już mechanizm do otwierania bramy wjazdowej, naturalną konsekwencją jest montaż napędu do otwierania garażu. Warto, aby obydwa rozwiązania były tego samego producenta. Zapewnia to kompatybilność i możliwość obsługi wszystkiego jednym pilotem. Jeśli posiadamy rozwiązania różnych marek, wówczas możemy dopasować sterowniki firmy PROXIMA , które potrafią łączyć systemy różnych typów. Producenci bram oferują często własne zestawy automatyki i jeśli mamy taką możliwość to dobrze z nich skorzystać. Jeśli natomiast posiadamy już bramę i chcemy dobrać odpowiedni mechanizm, nasze propozycje powinny zadowolić każdego klienta....