1. MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-S SC 10/100 SINGLEMODE 20km od -10°C do 65°C

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 13214
    MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-S SC 10/100 SINGLEMODE 20km od -10°C do 65°C
    -44%
    • Typ okablowania: Światłowód jednomodowy
    • Protokół sieciowy 1: 10/100M
    • Typ złącza 1: RJ45
    • Protokół sieciowy 2: 100M
    • Typ złącza 2: SC
    • Gwarancja 5 lat

    95,00 zł

    Cena katalogowa 169,00 zł

    Produkt oznaczony jako OUTLET posiada obniżoną cenę ze względu na zaniżoną estetykę towaru (zarysowania, drobne uszkodzenia obudowy, uszkodzone opakowania) wynikają z jego dotychczasowego użytkowania, m.in. w trakcie prezentacji, czy innych form ekspozycji. Na wszystkie produkty OUTLET udzielamy 12 miesięcznego okresu gwarancji.

Opis
Pliki do pobrania
Najważniejsze cechy
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Opis
Pliki do pobrania
Najważniejsze cechy
Recenzje
Pytania i odpowiedzi

Krótki opis

KONWERTER 1100-S SC
10/100 SM 20km

Najważniejsze cechy

  • Zgodność z IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX
  • Auto-negocjacja MDI/MDI-X oraz 10M/100M
  • Obsługa trybu full/half duplex, przezroczysty serwer punkt-punkt
  • Typ złącza: SC DUPLEX
  • Zewnętrzne zasilanie 5VDC
  • Światłowód jednomodowy
  • Maksymalna odległość transmisji: 20km
  • Możliwość instalacji w szafie rack 2U 19" dostępnej jako akcesorium

Opis

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, transmisja do 20 km, temperatura pracy -10°C do 65°C. Model1100 to przemysłowy media konwerter światłowodowy na Ethernet 10/100M, pozwalający na oszczędne i łatwe w instalacji przedłużenie komunikacji Ethernet 10Base-T lub 100Base-TX poprzez światłowód. Media konwerter ma bardzo małe rozmiary i posiada wbudowane automatyczne wykrycie trybu transmisji duplex-półduplex.

Wymiary

Wymiary

Specyfikacja techniczna

  • Standardy: IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX
  • RJ45: 10/100Mb/s
  • Światłowód: 100Mb/s
  • Tryb: Asynchroniczny, punkt-punkt
  • RJ45: 100m
  • Światłowód: 20, 40, 60, 80, 100, 120 km (SM), 2 km (MM)
  • Kabel RJ45: UTP 5E
  • Złącze światłowodowe: SC, ST, FC
  • Jednomodowe: 8.3/125,8.7/125,9/125 lub 10/125 um
  • Wielomodowe: 50/125,62.5/125 um
  • Długość fali: 850nm,1310nm,1550nm
  • Zasilacz: zewnętrzny, 5VDC
  • Pobór mocy: 4W
  • Temperatura pracy: -10°C do 65°C
  • Temperatura przechowywania: -20°C do 70°C
  • Wilgotność: 5% do 95% (bez kondensacji)
  • Wymiary: 94.0×71.0×26.0mm
  • Kolor: biały
  • Waga: 230g
  • Gwarancja producenta: 5 lat
  • Certyfikaty: FCC,CE, RoHS

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 13214
Producent 3ONEDATA
Model 1100-S
Typ okablowania Światłowód jednomodowy
Typ złącza 2 SC
Protokół sieciowy 2 100M
Typ złącza 1 RJ45
Protokół sieciowy 1 10/100M
Maksymalny zasięg 20 km
Gwarancja 60 miesięcy
Gwarancja dla firm 60 miesięcy
Link do strony producenta Nie

Recenzje klientów

Opinia "MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-S SC 10/100 SINGLEMODE 20km od -10°C do 65°C"

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Pytania i odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Kliknij tutaj i zadaj nam je.

Dodaj nowe pytanie