MEDIA KONWERTER TP-LINK MC112CS

Cena katalogowa 165,00 zł
Cena sklepu Eltrox 159,00 zł


Dostępność: kilka szt.
Wysyłka: jutro

Sprawdź dostępność, zarezerwuj towar i odbierz w sklepie.


Zarezerwuj towar i odbierz w sklepie.
Jeśli towar jest dostępny, możesz go odebrać od razu po rezerwacji.
Jeśli towaru nie ma w dostatecznej ilości, przewieziemy go w ciągu 24h do wybranego sklepu.

*W sklepach obowiązują ceny sklepu stacjonarnego.
Sklep stacjonarnyIlość w sklepie
Bełchatów (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Białystok (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki (1 szt.)
Bielsko-Biała (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Bydgoszcz (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Chorzów (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Częstochowa (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Dąbrowa Górnicza (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Elbląg (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Gdańsk (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Gdynia (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Gliwice (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Głubczyce (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Grójec (Partner Eltrox) (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Katowice (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Kielce (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Kołobrzeg (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Koszalin (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Kraków (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Lublin (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Łódź (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Olsztyn (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Opole (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Piotrków Tryb. (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Płock (Partner Eltrox) (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Poznań (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Radom (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Radomsko (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Ruda Śląska (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Rybnik (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Rzeszów (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Sosnowiec (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Szczecin (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Świdnica (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Tarnowskie Góry (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Tarnów (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Toruń (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Tychy (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Warszawa Bemowo (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Warszawa Targówek (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Warszawa Włochy (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Wrocław (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Zielona Góra (sprawdź dojazd) Dostępny od ręki
Znajdź sklep w Twojej okolicy

Nie zapomnij o potrzebnych akcesoriach:

Krótki opis

MEDIA KONWERTER MC112CS
WDM FAST ETHERNET

MEDIA KONWERTER MC112CS
WDM FAST ETHERNET

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
  • Wsparcie technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na pojedynczym włóknie światłowodu

ZASTOSOWANIE PRODUKTU

Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów przeznaczonych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie wysyła sygnały o długości fali 1310nm, a odbiera o długości fali 1550nm. W związku z tym, urządzenie do którego podłączony jest konwerter musi wysyłać sygnały o długości fali 1550nm, natomiast odbierać o długości fali 1310nm. Przykładowym urządzeniem TP-LINK współpracującym z konwerterem MC112CS jest konwerter MC111CS.

Konwerter MC112CS może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Psiada funkcję automatycznej negocjacji szybkości połączeń i automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X).

ZASTOSOWANIE PRODUKTU

CHARAKTERYSTYKA

  • Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s) oraz automatyczne krosowanie przyłączy na porcie TX
  • Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
  • Wsparcie technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na pojedynczym włóknie światłowodu
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km
  • Diody LED informują o aktywności ruchu w sieci

CHARAKTERYSTYKA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Standardy i protokoły IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje Technologia WDM
Tryb pracy pełnego i pół dupleksu na porcie FX
Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału spowodowane błędami połączeń
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
Porty 1 port SC/UPC 100M
1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
Długość fali 1310nm Tx/1550nm Rx
WDM TX°C 1310nm
WDM RX°C 1550nm
Kabel sieciowy 10BASE-T Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-T Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-FX Światłowód jednomodowy
Wskaźniki LED PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Wymiary (S×G×W) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy 2.41W
Certyfikaty FCC, CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI

  • media konwerter WDM Fast Ethernet MC112CS (nr kat. 2020)
  • gwarancja
  • faktura VAT lub paragon fiskalny

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 2020
Technologia WDM brak danych
Producent TP-link
Model MC112CS
Typ okablowania Światłowód jednomodowy
Typ złącza 2 SC
Protokół sieciowy 2 100BaseFX
Typ złącza 1 RJ45
Protokół sieciowy 1 100BaseTX
Maksymalny zasięg 20 km
Gwarancja 60 miesięcy
Link do strony producenta brak danych
Prędkość transmisji brak danych

Recenzje klientów

Opinia "MEDIA KONWERTER TP-LINK MC112CS"

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.