1. MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1310/RX1550

    1 recenzja(i)
    Nr katalogowy: 9202

    Najważniejsze cechy:

    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    • Gwarancja 12 miesięcy

    45,00 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    Zamów w ciągu ...
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
    wybierz sklep w swojej okolicy

Nie zapomnij o potrzebnych akcesoriach:

Opis produktu
Specyfikacja
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania
Opis produktu
Specyfikacja
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania

MODUŁ OPTIC WDM SFP 1.25GB/S SC (3KM) SM 10DB

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Dwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jednomodowym
  • Połączenie na odległości do 3km
  • Złącze typu SC SM
  • Długość fali Rx 1310nm, Tx 1550nm

PRZEZNACZENIE

Moduły Optic SFP przeznaczony jest do pracy ze światłowodem jednomodowym zakończonymi złączami typy SC. Moduł współpracuje z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

Urządzenie przeznaczone do współpracy z modułem SFP o odwrotnej długości fali Rx 1550nm , Tx 1310nm również dostępnym w naszej ofercie (nr kat. 4811).

OPIS

Moduł Optic SFP pozwalający na połączenie dwóch odległych (do 3km, 10dB) od siebie przełączników. Moduł Optic współpracuje z jednym światłowodem jednomodowymi. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki technologi WDM - czyli zwielokrotnianiu fali, które polega na transmisji niezależnych sygnałów na różnych długościach fal, co znacznie obniża koszty instalacji. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s.

OPIS

SPECYFIKACJA

  • Model: SFP 1.25Gbps SC SM, 3km, WDM RX 1310/TX1550
  • Włókno: jednomodowe 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
  • Port: 1x 1,25 Gbps SC SM
  • Typ modułu: SFP
  • WDM: tak
  • Maksymalna odległość: 3 km
  • Operacyjna długość fali: RX: 1310nm / TX: 1550nm

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 9202
Model 125G-MM-DF31-LC-D
Producent OPTON
Gwarancja 12 miesięcy
Gwarancja dla firm 12 miesięcy
Link do strony producenta brak danych
Wspierane protokoły sieciowe brak danych
Typ złącza SC
Technologia WDM Tak

Recenzje klientów

1 Opinia "MODUŁ SFP WDM 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1310/RX1550"

Polecam
Kamil 15 lipca 2020
Ocena produktu
Polecam

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Pytania i odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Kliknij tutaj i zadaj nam je.

Dodaj nowe pytanie

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa