1. MODUŁ SFP WDM OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1550/RX1310

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 4811
    MODUŁ SFP WDM OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km)  TX1550/RX1310
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    85,99 zł

    Cena katalogowa 89,00 zł

Nie zapomnij o potrzebnych akcesoriach:

Krótki opis

MODUŁ OPTIC WDM SFP
1.25GB/S SC (3KM) SM 10DB

MODUŁ OPTIC WDM SFP 
1.25GB/S SC (3KM) SM 10DB

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Dwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jednomodowym
  • Połączenie na odległości do 3km
  • Złącze typu SC SM
  • Długość fali Rx 1550nm, Tx 1310nm

OPIS

Moduł Optic SFP pozwalający na połączenie dwóch odległych (do 3km, 10dB) od siebie przełączników. Moduł Optic współpracuje z jednym światłowodem jednomodowymi. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki technologi WDM - czyli zwielokrotnianiu fali, które polega na transmisji niezależnych sygnałów na różnych długościach fal, co znacznie obniża koszty instalacji. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s.

OPIS

PRZEZNACZENIE

Moduły Optic SFP przeznaczony jest do pracy ze światłowodem jednomodowym zakończonymi złączami typy SC. Moduł współpracuje z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

UWAGA

Urządzenie przeznaczone do współpracy z modułem SFP o odwrotnej długości fali Rx 1310nm, Tx 1550nm również dostępnym w naszej ofercie (nr kat. 9202).

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Model SFP 1.25Gbps SC SM, 3km, WDM RX1550/TX1310
Włókno Jednomodowe 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Port 1x 1000 Mbps SC SM
Typ modułu SFP
WDM tak
Maksymalna odległość 3km
Operacyjna długość fali Tx 1310nm
Rx 1550nm

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • MODUŁ OPTIC WDM SFP 1.25GB/S SC (3KM) SM 10DB (nr kat. 4811)
  • Gwarancja
  • Faktura VAT lub paragon fiskalny

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 4811
Model brak danych
Producent OPTIC
Gwarancja 24 miesiące
Link do strony producenta brak danych
Wspierane protokoły sieciowe brak danych
Typ złącza SC
Technologia WDM Tak
Prędkość transmisji 1,25
Link do karty katalogowej producenta brak danych

Recenzje klientów

Opinia "MODUŁ SFP WDM OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1550/RX1310"

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.