1. MODUŁ SFP WDM OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 20km TX1550/RX1310

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 1081
    MODUŁ SFP WDM OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 20km TX1550/RX1310
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    99,00 zł

Nie zapomnij o potrzebnych akcesoriach:

Krótki opis

MODUŁ OPTIC WDM SFP
1.25GB/S SC (20KM) SM

MODUŁ OPTIC WDM SFP 
1.25GB/S SC (20KM) SM

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Dwukierunkowa transmisja na pojedynczym włóknie jednomodowym
  • Połączenie na odległości do 20km
  • Złącze typu SC SM
  • Długość fali Tx 1550nm, Rx 1310nm

OPIS

Moduł Optic SFP pozwalający na połączenie dwóch odległych (do 20km) od siebie przełączników. Moduł Optic współpracuje z jednym światłowodem jednomodowymi. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki technologi WDM - czyli zwielokrotnianiu fali, które polega na transmisji niezależnych sygnałów na różnych długościach fal, co znacznie obniża koszty instalacji. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s.

OPIS

PRZEZNACZENIE

Moduły Optic SFP przeznaczony jest do pracy ze światłowodem jednomodowym zakończonymi złączami typy SC. Moduł współpracuje z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

UWAGA!

Urządzenie przeznaczone do współpracy z modułem SFP o odwrotnej długości fali Tx 1310nm, Rx 1550nm, również dostępnym w naszej ofercie (nr kat. 433).

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Model SFP 1.25Gbps SC SM, 20km, WDM Tx1550/Rx1310
Włókno jednomodowe 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Port 1x 1,25 Gbps SC SM
Typ modułu SFP
WDM tak
Maksymalna odległość 20 km
Operacyjna długość fali TX1550 nm / RX1310 nm

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • MODUŁ OPTIC WDM SFP 1.25GB/S SC (20KM) SM (nr kat. 1081)
  • Gwarancja
  • Faktura VAT lub paragon fiskalny

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 1081
Model brak danych
Producent OPTIC
Gwarancja 24 miesiące
Link do strony producenta brak danych
Wspierane protokoły sieciowe brak danych
Typ złącza SC
Technologia WDM Tak
Prędkość transmisji 1,25
Link do karty katalogowej producenta brak danych

Recenzje klientów

Opinia "MODUŁ SFP WDM OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 20km TX1550/RX1310"

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.