Monitoring

Monitoring to system przeznaczony do rejestracji obrazu z kamer przemysłowych poprzez rejestrator, bądź dedykowany serwer z wbudowanym dyskiem HDD. System monitoringu ma na celu rejestrację potencjalnie niewłaściwych zachowań w monitorowanej przestrzeni. Jest też znakomitym "odstraszaczem" potencjalnych złodziei.

Przeznaczony jest on dla wszystkich osób, które dążą do poprawy swojego bezpieczeństwa. W naszym portfolio mamy zarówno produkty przeznaczone do użytku domowego (dom, mieszkanie, piwnica, garaż, plac), jak i dla przedsiębiorstw, czy obiektów użyteczności publicznej (firmy, sklepy, magazyny, banki, kina, apteki, przychodnie, szpitale, boiska, biblioteki, urzędy, szkoły, przedszkola).

System powinniśmy dobierać pod kątem swoich potrzeb i oczekiwań. Podstawową różnicą pomiędzy konfiguracjami monitoringu jest jakość obrazu. W zależności od monitorowanego obiektu należy dobrać odpowiednią jakość sprzętu. Inne wymagania będą w przypadku monitoringu nad kasą fiskalną, gdzie zachodzi konieczność odczytu nominałów, a inne w magazynie.

Monitoring możemy podzielić na dwie podstawowe kategorie - monitoring analogowy i cyfrowy IP. Monitoring analogowy działa w systemie PAL i oferuje najniższą rozdzielczość. Systemy analogowo-cyfrowe działające w technologii AHD, CVI i TVI to gwarancja wyższej jakości obrazu. Do zapewnienia najwyższej jakości i zaoferowania najbardziej zaawansowanych funkcji (takich jak analiza obrazu) zalecane są systemy IP. Nasi handlowcy w sklepach sieci sklepów Eltrox.pl lub w Biurze Obsługi Klienta w centrali firmy pomogą dobrać odpowiednią technologię i sprzęt do potrzeb klienta oraz do jego możliwości finansowych.

Ceny systemów monitoringu dostępne są już od klikuset złotych i uzależnione są od wielu czynników, jak dodatkowe funkcje, czy jakość prezentowanego obrazu z kamer.


Skontaktuj się z naszym specjalistą
Michał Michalak
numer telefonu: 34 333 57 04
adres e-mail: