produkty
doradztwo
usługi montażowe
ochrona
inspiracje
34 387 29 92

Monitoring Apteki

System monitoringu apteki

Dlaczego warto zakupić monitoring apteki?

Żadne inne przedsiębiorstwo detaliczne nie zasługuję bardziej na ochronę jak apteka. Szeroki asortyment lekarstw, w tym również preparatów psychoaktywnych, mogących stanowić pokusę dla osób uzależnionych, jak i ciągle rosnący popyt i obroty powodują, że monitorowanie asortymentu, pracowników oraz Klientów jest koniecznością.

 

Ochrona pracowników i klientów

Monitoring wewnątrz apteki obejmujący zbiór zapasów, jak i otoczenie może pomóc utrzymać bezpieczeństwo u klientów i pracowników. Kamery prewencyjnie mogą zniechęcić osoby niepowołane do podejmowania działań przestępczych oraz obiektywnie dokumentują wszelkie nielegalne działania.


Eltrox.pl – ponad 10 lat doświadczenia w monitoringu aptek

Na rynku dystrybucji sprzętu z branży telewizji przemysłowej, satelitarnej i systemów kontroli dostępu działamy już ponad 10 lat. Przez ten czas nabyliśmy doświadczenie niezbędne do poznania i zaspokajania związanych z bezpieczeństwem potrzeb klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasi doradcy udzielają wyczerpujących informacji na temat każdego urządzenia i jego konfiguracji oraz pomagają w doborze najlepszego sprzętu do konkretnych zastosowań. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą kamer do monitoringu aptek już dziś!

 

 
 
4 KAMERY
 
4 KAMERY HD
 
4 KAMERY FULL HD
Rozdzielczość kamer
 
900 TVL
 
1.3 MPX
 
2 MPX
Czas archiwizacji nagrania
 
14 DNI
 
8 DNI
 
3 DNI
Zasilanie PoE
 
NIE
 
NIE
 
TAK
Regulowany obiektyw
 
TAK
 
NIE
 
NIE
Zasięg widoczności w nocy
 
30 METRÓW
 
20 METRÓW
 
20 METRÓW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SPRAWDŹ
 
SPRAWDŹ
 
SPRAWDŹ