Monitoring Apteki

System monitoringu apteki

Dlaczego warto zakupić monitoring apteki?

Żadne inne przedsiębiorstwo detaliczne nie zasługuję bardziej na ochronę jak apteka. Szeroki asortyment lekarstw, w tym również preparatów psychoaktywnych, mogących stanowić pokusę dla osób uzależnionych, jak i ciągle rosnący popyt i obroty powodują, że monitorowanie asortymentu, pracowników oraz Klientów jest koniecznością.

 

Ochrona pracowników i klientów

Monitoring wewnątrz apteki obejmujący zbiór zapasów, jak i otoczenie może pomóc utrzymać bezpieczeństwo u klientów i pracowników. Kamery prewencyjnie mogą zniechęcić osoby niepowołane do podejmowania działań przestępczych oraz obiektywnie dokumentują wszelkie nielegalne działania.


Eltrox.pl – ponad 10 lat doświadczenia w monitoringu aptek

Na rynku dystrybucji sprzętu z branży telewizji przemysłowej, satelitarnej i systemów kontroli dostępu działamy już ponad 10 lat. Przez ten czas nabyliśmy doświadczenie niezbędne do poznania i zaspokajania związanych z bezpieczeństwem potrzeb klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasi doradcy udzielają wyczerpujących informacji na temat każdego urządzenia i jego konfiguracji oraz pomagają w doborze najlepszego sprzętu do konkretnych zastosowań. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą kamer do monitoringu aptek już dziś!

 

 
 
4 KAMERY
 
4 KAMERY HD
 
4 KAMERY FULL HD
Rozdzielczość kamer
 
900 TVL
 
1.3 MPX
 
2 MPX
Czas archiwizacji nagrania
 
14 DNI
 
8 DNI
 
3 DNI
Zasilanie PoE
 
NIE
 
NIE
 
TAK
Regulowany obiektyw
 
TAK
 
NIE
 
NIE
Zasięg widoczności w nocy
 
30 METRÓW
 
20 METRÓW
 
20 METRÓW
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SPRAWDŹ
 
SPRAWDŹ
 
SPRAWDŹ