Zamknij
uHUB Q4 Advanced
Hub USB 3.1 to świetny dodatek do nowoczesnych ultrabook’ów, które dla oszczędności miejsca okrojono z wielu przydatnych portów. Hub ma dwa porty USB-A i dwa porty USB-C. Podłączysz przez nie urządzenia peryferyjne np. mysz, dysk zewnętrzny, pendrive, tablet graficzny itp. Działa z komputerami stacjonarnymi, laptopami, tabletami i smartphone’ami z USB-C.
Superszybki transfer danych z USB SuperSpeed+ 3.1 Gen2
Specyfikacja USB SuperSpeed+ 10 Gbps zapewnia szybkie przesyłanie danych - koniec z czekaniem na skopiowanie dużych plików. Dla przykładu transmisja 2,5 GB pliku trwa tylko 2,5 sekundy (przy użyciu sprzętów z USB 3.1 Gen2). Koncentrator USB może służyć także do ładowania podłączonych urządzeń z mocą 5V/0,9A na każdym porcie.
Mały czarny
Na kompaktowej obudowie z matowego aluminium nie zostają odciski palców, a elegancki czarny kolor pasuje do nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Jest w pełni Plug&Play i zasilany bezpośrednio z portu, więc nie musisz się martwić o instalowanie sterowników ani dodatkowych kabelków.
Najważniejsze cechy:
| Marka | UNITEK |
| Indeks | 53513 |
| GPSR - email | [email protected] |
| GPSR - nazwa | Konsorcjum Fen sp. z o. o. |
| GPSR - adres | Czarnkowska 13, Poznań, 60-415 |
| Model | H1302A |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga | 0.4 kg |
Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Bądź pierwszy i podziel się wrażeniami.
Dlaczego warto pisać opinie?
Zapewniamy
montaż
Ogólnopolska
sieć sklepów
Doradztwo
i pomoc
Bezpieczne
zakupy
Nie ma żadnych pytań dotyczących tego produktu.
check_circle
check_circle