1. PIGTAIL SM 9/125, SC/APC pokrycie 0,9mm, dł.2m

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8020
    PIGTAIL SM 9/125, SC/APC pokrycie 0,9mm, dł.2m
    • Typ złącza: SC
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    15,01 zł

Krótki opis

PIGTAIL JEDNOMODOWY
SM 9/125 SC/APC 2METRY

PIGTAIL JEDNOMODOWY
SM 9/125 SC/APC 2METRY PIGTAIL JEDNOMODOWY
SM 9/125 SC/APC 2METRY

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Typ światłowodu: jednomodowy
  • Typ złącza: SC/APC
  • Typ włókna światłowodowego: 9/125
  • Długość: 2 m
  • Średnica: 0.9 mm

OPIS PRODKTU

Pigtaile światłowodowe to odcinki włókien światłowodowych zakończone z jednej strony złączem. Produkowane są standardowo na kablu wewnętrznym o średnicy 0.9mm lub 2.0mm. Służą do zakańczania włókien światłowodowych kabli liniowych w przełącznicach światłowodowych, gniazdach abonenckich oraz skrzynkach z polami komutacyjnymi.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Niska tłumienność, wysoka reflaktancja
  • Standardy polerowania: APC
  • Kable LSOH
  • Ceramiczna ferrula złączy
  • Zgodność z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754

WŁAŚCIWOŚCI

PARAMETRY TRANSMISYJNE

Tłumienność wtrąceniowa (IL):

  • Jednomodowe : 0,25 dB
Tłummienność odbiciowa (RL):
  • Jednomodowe : APC ≥60dB

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI

  • PIGTAIL JEDNOMODOWY SM 9/125 SC/APC (nr kat. 8020)
  • Gwarancja
  • Paragon fiskalny lub faktura VAT

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 8020
Model brak danych
Producent brak danych
Gwarancja 24 miesiące
Gwarancja dla firm 12 miesięcy
Link do strony producenta brak danych
Typ złącza SC
Rodzaj włókna Jednomodowe
Link do karty katalogowej producenta brak danych

Recenzje klientów

Opinia "PIGTAIL SM 9/125, SC/APC pokrycie 0,9mm, dł.2m"

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.