Alnet Systems - oprogramowanie do cyfrowej rejestracji obrazu dla kamer

Alnet Systems tworzy oprogramowanie do cyfrowej rejestracji obrazu, przeznaczone dla systemów bezpieczeństwa. Firma stworzyła również program, który służy do rozpoznawania tablic rejestracyjnych, w każdych warunkach pogodowych. To rozwiązania w całości wymyślone przez polskich konstruktorów, poparte wieloletnim doświadczeniem. Z systemami Alnet Systems można się zetknąć w centrach handlowych, biurowcach, hotelach, a także na statkach. Z oferty tego producenta mogą skorzystać jednak nie tylko firmy i instytucje, ale też osoby prywatne. Oprogramowanie tej marki działa w 20 językach, co przyczyniło się do podbicia rynków zagranicznych. Obecnie sieć dystrybucyjna Alnet Systems obejmuje ponad 50 krajów, na pięciu kontynentach.
Piotr 10 sierpnia 2015
Ocena produktu

Jedno z uczciwszych rozwiązań na rynku. Brak ukrytych kosztów, Wspiera bardzo wielu producentów kamer, można je dowolnie przenosić między komputerami, bardzo częste aktualizacje - widać że produkt żyje a producent go rozwija - 100% w języku polskim. Przy pierwszym uruchomieniu otrzymałem pełne wsparcie techniczne, bezpłatnie przez zdalny pulpit.

Obejrzyj produkt

    Niestety nie udało się znaleźć wyniku odpowiadającego Twojemu zapytaniu.

      - Sprawdź czy hasło zostało wpisane poprawnie
      - Wybierz mniej parametrów
      - Sprawdź inne kategorie

    Jeśli masz problem ze znalezieniem produktu odpowiadającego Twoim potrzebom skontaktuj się z naszymi specjalistami pod nr: 34 333 57 04 lub napisz na sklep@eltrox.pl