Genway - domofony i panele zew. do domofonów

Genway to marka, która oferuje szeroki asortyment profesjonalnych systemów zabezpieczeń. Opinie o Genway są od wielu lat bardzo pozytywne – firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem (od 1993 roku) oraz nieustanną chęcią rozwoju, co przekłada się na jakość oferowanych produktów oraz nowoczesne rozwiązania. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się wiele rodzajów urządzeń, w tym domofony Genway, wideodomofon Genway czy panele zewnętrzne. Oferowane przez Genway urządzenia to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie mobilność, gdyż dzięki wbudowanym modułom GSM domofony dzwonią wprost na smartfona, zaś otwarcie drzwi odbywa się za pomocą naciśnięcia jednego przycisku na klawiaturze telefonu. Co ciekawe, zarówno Genway wideodomofon, domofony, jak i panele zewnętrze wykonane są m.in. z ultranowoczesnego tworzywa ABS, które wyglądem przypomina metal. Oferowane przez Genway produkty, doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach atmosferycznych, a dzięki umieszczonej wewnątrz karcie SIM, pozwalają na ich zdalną obsługę.

Urządzenia Genway w ofercie sklepu Eltrox

Oferowane przez sklep Eltrox sprzęty Genway to idealnie rozwiązanie dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i prostotę obsługi. Na ten moment w ofercie znajdziesz m.in. Genway domofon, który przystosowany jest do pracy w systemie dwurodzinnym. Jest to nowoczesny panel zewnętrzny, który wykonany został z aluminium i przystosowany jest do montażu podtynkowego. Domofon Genway jest bardzo wygodny w obsłudze – urządzenie posiada podświetlane szyldy, co ułatwia odczytanie nazwisk lokatorów o każdej porze i w każdych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń Genway.
Zobacz Opinie
Roman 25 sierpnia 2019
Ocena produktu

Posiadam Domofon Genway 4sluchawkowy z zasilaczem PS-2S o napięciu wyjściowym 13.4V/1.12A i po roku czasu się zepsuł. Może wada fabryczna. Optycznie rezystor R 300 chyba bo po środku pęknięcia nie da się odczytać. Dziwne bo ani burz, ani innych wyładowań nie było gdyż instalacje mam zabezpieczoną dość dobrze a domofon jest pod dachem. Choć od samego początku były problemy drobne z domofonem echa, trzaski, i podczas dzwonienia na jedną słuchawkę słychać było że druga też dzwoni ale cicho. Może przez zasilacz, po wymianie to sprawdzę.

Obejrzyj produkt
Adam 18 stycznia 2017
Ocena produktu

Bardzo dobrze wykonany produkt. Polecam.

Obejrzyj produkt
uprzejmy 16 września 2015
Ocena produktu

dobry sprzęt odporny podłączenie standardowe nie sprawia kłopotu.

Obejrzyj produkt

    Niestety nie udało się znaleźć wyniku odpowiadającego Twojemu zapytaniu.

      - Sprawdź czy hasło zostało wpisane poprawnie
      - Wybierz mniej parametrów
      - Sprawdź inne kategorie

    Jeśli masz problem ze znalezieniem produktu odpowiadającego Twoim potrzebom skontaktuj się z naszymi specjalistami pod nr: 34 333 57 04 lub napisz na sklep@eltrox.pl