Hikvision - monitoring - kamery/rejestratory

Hikvision – kamery i rejestratory

Firma Hikvision to międzynarodowy producent i lider w produkcji i dostawie urządzeń monitoringu wizyjnego. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Hangzhou (Chiny). Reszta oddziałów Hikvision rozmieszczona jest po całym świecie, m.in. we Włoszech, w USA, Holandii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Singapurze, Dubaju czy Brazylii. Od 2014 roku Hikvision jest obecny również w Polsce – biuro znajduje się w Warszawie. Monitoring Hikvision jest chętnie wybierany zarówno przez osoby prywatne, jak i profesjonalne zakłady na całym świecie. Popularność firmy nie jest zaskoczeniem – Hikvision opinie są głównie pozytywne – przedsiębiorstwu zaufało wiele osób na całym świecie, dla których bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.

Hikvision – bogata oferta urządzeń do monitoringu

Przedsiębiorstwo zostało założone w 2001 roku i od początku było nastawione na tworzenie jakościowych urządzeń, które wpłyną na bezpieczeństwo wielu prywatnych posesji oraz placówek, w których przechowywane są różne dobra. Od samego początku firma zajmuje się produkcją sprzętu związanego z monitoringiem wizyjnym. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się takie urządzenia jak, m.in.:
 • kamery IP,
 • kamery analogowe,
 • kamery termowizyjne,
 • rejestratory analogowe,
 • rejestratory hybrydowe,
 • rejestratory IP, NVR oraz HD-TVI,
 • serwery wideo.

Szczególną popularnością wyboru cieszą się szczególnie Hikvision kamery, które charakteryzują się jakością wykonania, wielkimi możliwościami oraz wieloma funkcjami.

Hikvision kamery – wydajność pracy i gwarancja bezpieczeństwa

Hikvision kamery to produkty, które powstały z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa oraz wydajności pracy. Urządzenia te przeznaczone są do pracy zarówno w domowych systemach, jak i większych instalacjach, które wymagają monitorowania większej przestrzeni wokół budynku. Każda kamera Hikvision – niezależnie od rodzaju i modelu wyposażona jest w podzespoły, które zapewniają uzyskanie najwyższej jakości obrazu, dzięki czemu każdy najmniejszy szczegół zostanie zauważony. Urządzenia posiadają specjalne systemy i funkcje, m.in. detekcję ruchu, funkcję ROI (uzyskanie wysokiej jakości obrazu w wybranym fragmencie), WDR (możliwość uzyskania obrazu o równomiernej jasności w każdej części kadru), tryb korytarzowy (wykorzystanie pikseli obrazu w optymalnym stopniu) czy ANR (tryb awaryjnego zapisu na kartę microSD). Szczególną wydajnością i jakością charakteryzuje się kamera IP Hikvision – umożliwia ona uzyskanie najwyższej jakości obrazu oraz zdalne działanie za pomocą aplikacji w smartfonie. Urządzenia monitorujące działają w oparciu o specjalne oprogramowanie. Hikvision iVMS umożliwia zdalny podgląd pracy kamery oraz duże możliwości konfiguracji pracy urządzenia. Dzięki oprogramowaniu w łatwy i szybki sposób odczytasz obraz na ekranie komputera lub telefonu. Hikvision iVMS kompatybilne jest z takimi systemami jak Windows, MacOS, Android, iOS czy Windows Phone. Konfiguracja oprogramowania jest bardzo prosta (podobnie jak Hikvision DDNS) – program jest przejrzysty i wygodny w obsłudze.

Kamery Hikvision w sklepie Eltrox

Sklep Eltrox stawia na jakość – dlatego też w sklepie znajdziesz jakościowe kamery Hikvision, które przystosowane są do pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dobór urządzenia powinien być oparty o indywidualne potrzeby – przed zakupem zapoznaj się z opisem każdej kamery i dobierz sprzęt tak, aby zapewniał maksymalne bezpieczeństwo podczas monitorowania posesji. Kamery Hikvision opinie wśród klientów są pozytywne – urządzenia są chętnie wybierane zarówno przez prywatne osoby, jak i profesjonalne firmy ochroniarskie. Popularnością cieszy się kamera IP Hikvision, która umożliwia zdalne sterowanie i podgląd obrazu przez Internet – dzięki czemu nie musisz być na miejscu, aby kontrolować to, co dzieje się na terenie posesji. Jeżeli zależy Ci na wydajności pracy oraz bezpieczeństwie, zapoznaj się z ofertą sklepu online Eltrox. W asortymencie znajdziesz takie urządzenia jak, m.in.:
 • kamery IP, HD-TVI
 • kamery zewnętrzne i wewnętrzne,
 • kamery kopułkowe,
 • kamery wielosystemowe (4w1).

Rejestrator Hikvision – monitoring to nie tylko kamery

Rejestrator to urządzenie, dzięki któremu system monitoringu funkcjonuje prawidłowo. To właśnie do tego sprzętu podłączane są kamery, dzięki czemu możliwe jest odbieranie od nich sygnału, przetwarzanie go oraz zapis. Rejestrator Hikvision to nowoczesny sprzęt, który umożliwia podgląd oraz odtwarzanie obrazu w wysokiej jakości z podpiętej kamery. Urządzenia te przystosowane są do pracy w małych, średnich oraz większych instalacjach monitoringu.

Rejestratory Hikvision w sklepie Eltrox

W sklepie Eltrox znajduje się wiele rodzajów urządzeń rejestrujących obraz od Hikvision. Różnią się one głównie przeznaczeniem, obsługiwaną technologią oraz liczbą wejść kamerowych. W asortymencie znajdziesz Hikvision rejestrator, który przystosowany jest do pracy zarówno w mniejszych systemach, jak i dużych instalacjach. Sklep online Eltrox posiada wiele rodzajów rejestratorów Hikvision, które wyposażone są w wiele funkcji wpływających na wydajność pracy całego systemu monitoringu. Sklep Eltrox posiada wiele rodzajów sprzętu takich jak, np. rejestrator Hikvision, który posiada takie funkcje jak, m.in. inteligentna analiza obrazu, detekcja twarzy czy wychwycenie zmian obserwowanego terenu. Rejestrator IP Hikvision przystosowany jest do podłączenia dużej ilości kamer – w sklepie znajdują się urządzenia, do których podłączysz m.in. 4, 8 lub 16 kamer. Podobnie jak inne urządzenia producenta, tak i Hikvision rejestrator IP cieszy się pozytywnymi opiniami. Umożliwia on przechowywanie wielu zapisów wideo przy jednoczesnym zachowaniu płynności działania systemu monitoringu – urządzenie przystosowane jest do pracy z dużym obciążeniem danych. Co ważne – aby monitoring nie stracił na jakości pracy, warto wyposażyć się w dodatkowe dyski twarde (kamery IP tworzą obraz wysokiej jakości, co przekłada się na ogromną ilość danych do udźwignięcia przez rejestrator).

Urządzenia Hikvision – co jeszcze znajdziesz w sklepie Eltrox?

W sklepie Eltrox oprócz profesjonalnych kamer oraz wydajnych rejestratorów Hikvision znajdziesz również inne urządzenia firmy, które zwiększają wydajność pracy systemu monitoringu. Wśród sprzętu do monitorowania terenu znajdują się takie urządzenia jak m.in.:
 • zestawy kamer, rejestratorów oraz dysków twardych,
 • wysięgniki ścienne dla kamer,
 • uchwyty ścienne i sufitowe do montażu rejestratorów oraz kamer,
 • adaptery.

Wszystkie urządzenia Hikvision cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Sklep online Eltrox oferuje konkurencyjne ceny, które są odzwierciedleniem jakości danego sprzętu. Wybierając urządzenia ze sklepu, stawiasz na jakość. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń Hikvision.
Marian 25 stycznia 2020
Ocena produktu

Kamera bardzo slabej jakosci,Zasięg oświetlacza: 80 mial byc atutem w wyborze,ale jak ma zasieg 20 m to jest dobrze

Obejrzyj produkt
arek 17 listopada 2015
Ocena produktu

Witam, jestem posidaczem tego modelu. Działa ok, podłączone są do niego 4 kamery IP poe - też hikvision oraz jedna kamerka po WiFi. Ważne jest, że po podłączeniu kamer poprzez poe switch - on nadaje kamerom wewnętrzne adresowanie IP - nie mamy możliwości bezpośrednio wejść na kamerkę. Problem, z którym walczę to obrócenie obrazu - poprzez rejestraor oraz oprogramowanie ivms nie ma takiej opcji - bezpośrednio w kamerce to żaden problem. Tylko, że na kamerki nie da się wejść, jeżeli są wpięte do switcha w rejestratorze. Rejestrator obsługuje do 8 kamer, ale tylko 4 POE - ma tylko 4-portowy switch. Dyski mogą działać w pseudo trybie raid - jeden dysk jest "głównym", drugi redundantnym, czyli kopiuje wszystko z pierwszego. Pozdrawiam, arek

Obejrzyj produkt

  1. KAMERA PTZ IP HIKVISION DS-2DE4225W-DE 4.8-120mm

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 20410

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy

   3 321,00 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 332,10 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  2. UCHWYT HIKVISION DS-1602ZJ-corner

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 16152

   Najważniejsze cechy:

   • Zastosowanie uchwytu: Kamera PTZ
   • Wymiary w mm (sz. x wys. x gł.): 116.8×194×417.8mm
   • Gwarancja 36 miesięcy

   246,00 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 24,60 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  3. KAMERA HIKVISION DS-2CE76H0T-ITMF (2.8mm)

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 26287

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy

   317,36 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 31,74 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  4. KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2545FWD-IWS (2,8mm)

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 22140

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy
   • Produkt na zamówienie. Dostępność: 7 dni od zamówienia.

   1 467,39 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 146,74 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  5. KAMERA HD-TVI HIKVISION DS-2CE59U8T-AVPIT3Z (2.8-12mm)

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 22333

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy
   • Produkt na zamówienie. Dostępność: 7 dni od zamówienia.

   2 093,46 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 209,35 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  6. KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2123G0-IS(2.8mm)

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 17857

   Najważniejsze cechy:

   • Rodzaj przetwornika: Progressive Scan CMOS
   • Rozdzielczość: 1920x1080
   • Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
   • Widoczność w nocy: 30 m
   • Audio: Tak
   • Przeznaczona do transmisji na żywo: Nie
   • Gwarancja 36 miesięcy
   • Produkt na zamówienie. Dostępność: 7 dni od zamówienia.

   1 003,68 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 100,37 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  7. REJESTRATOR IP HIKVISION DS-7716NI-I4/16P

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 22107

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy
   • Produkt na zamówienie. Dostępność: 7 dni od zamówienia.

   5 380,02 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 538,00 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  8. KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE56D8T-AVPIT3ZF (2.7-13.5mm)

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 22259

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy
   • Produkt na zamówienie. Dostępność: 7 dni od zamówienia.

   869,61 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 86,96 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  9. Wysięgnik ścienny dla kamery kopułkowej Hikvision DS-1604ZJ-BOX

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 24098

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy
   • Produkt na zamówienie. Dostępność: 7 dni od zamówienia.

   560,88 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 56,09 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  10. Puszka montażowa monitora HIKVISION DS-KAB86

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 24574

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy

   18,45 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  11. UCHWYT HIKVISION DS-1602ZJ-box

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 16153

   Najważniejsze cechy:

   • Zastosowanie uchwytu: Kamera PTZ
   • Wymiary w mm (sz. x wys. x gł.): 396.5×209×310mm
   • Gwarancja 36 miesięcy
   • Produkt na zamówienie. Dostępność: 7 dni od zamówienia.

   745,38 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 74,54 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  12. Kamera Hikvision DS-2CD2383G0-IU 2.8mm

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 25814

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy
   • Produkt na zamówienie. Dostępność: 7 dni od zamówienia.

   1 424,34 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 142,43 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  13. KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2763G0-IZS (2,8-12mm)

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 22119

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy
   • Produkt na zamówienie. Dostępność: 7 dni od zamówienia.

   2 380,05 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 238,01 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  14. KAMERA HD-TVI HIKVISION DS-2AE5225TI-A 4.8-120mm

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 22236

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy
   • Produkt na zamówienie. Dostępność: 7 dni od zamówienia.

   3 136,50 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 313,65 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  15. KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE19H8T-AIT3ZF (2.7-13.5mm)

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 22308

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy

   975,39 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 97,54 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  16. Hikvision DS-1273ZJ-135B uchwyt z puszką przyłączeniową

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 25707

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy

   317,34 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 31,73 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  17. KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2T23G0-I5(2.8mm)

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 17757

   Najważniejsze cechy:

   • Rodzaj przetwornika: Progressive Scan CMOS
   • Rozdzielczość: 1920x1080
   • Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
   • Widoczność w nocy: 50 m
   • Audio: Nie
   • Przeznaczona do transmisji na żywo: Nie
   • Gwarancja 36 miesięcy
   • Produkt na zamówienie. Dostępność: 7 dni od zamówienia.

   1 059,03 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 105,90 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  18. KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE56D8T-IT3F (2.8mm)

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 22257

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy

   400,98 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 40,10 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  19. UCHWYT Z PUSZKĄ HIKVISION DS-1473ZJ-155B BIAŁY

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 23637

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy

   485,85 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 48,59 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach
  20. UCHWYT HIKVISION DS-1475ZJ-SUS

   Oceń ten produkt jako pierwszy
   Nr katalogowy: 21766

   Najważniejsze cechy:

   • Gwarancja 36 miesięcy

   273,06 zł

   access_time
   Kup teraz, a otrzymasz
   attach_money
   Rata tylko 27,31 zł
   room
   Sprawdź dostępność w sklepach

  Produkty 1 do 20 z 228

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 12