NEC - projektory, monitory - opinie, cena - sklep Eltrox

NEC to japońskie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu nowoczesnych sprzętów komputerowych, telekomunikacyjnych i elektronicznych. Firma skupia się głównie na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań do wyświetlania obrazów oraz produkowaniu produktów związanych z obrazowaniem.

Monitory NEC – oferta sklepu Eltrox

Poszukujesz jakościowych wyświetlaczy biurkowych, które zapewnią Ci najwyższą jakość obrazu? Zapoznaj się z ofertą Eltrox, w której znajdują się nowoczesne monitory NEC. Sklep online Eltrox stawia na jakość – dlatego też wszystkie oferowane urządzenia spełniają najwyższe normy oraz charakteryzują się najwyższymi parametrami technicznymi. Monitory NEC to odbiorniki, które zapewniają doskonały i ostry obraz. W asortymencie sklepu znajdziesz m.in. monitor NEC FULL HD oraz modele, w których zastosowano rozdzielczość Quad HD, która zapewnia 1,75 razy więcej szczegółów niż FHD. Urządzenia te przystosowane są zarówno do wyświetlania poziomego, jak i pionowego, dzięki czemu obraz nie straci na jakości. Modele te charakteryzują się również wysoką ergonomią, która spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Monitory NEC można w łatwy sposób dopasować do wysokości biurka, co jest zgodne z nowymi normami ergonomii pracy z komputerem. Proponowane przez sklep modele obsługują najnowsze złącza takie jak, m.in. USB typu C, VGA DVI czy HDMI, co zapewnia pełną elastyczność użytkownikowi łączenia monitora z innymi urządzeniami.

Projektory NEC w sklepie Eltrox

Projektory NEC to urządzenia, które wykorzystują technologię LCD, która zapewnia ostry i wyraźny obraz oraz gwarantuje naturalne barwy. Ma to szczególne znaczenie podczas wyświetlania obrazu w salach edukacyjnych i konferencyjnych, dzięki czemu każda prezentacja zachowa swoją jakość i będzie czytelna dla każdego uczestnika. Projektory NEC posiadają specjalne zasilane złącza USB 1.0. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma konieczności używania zewnętrznego sprzętu zasilającego urządzenie. Rzutnik NEC pracuje w wysokiej rozdzielczości, co wpływa na wyraźne wyświetlane wszystkich szczegółów oraz odtwarzanie filmów w najwyższej jakości (w tym wideo 3D Blu-ray). Wszystko to dzięki obsłudze technologii HDMI 3D. Projektor NEC odporny jest również na cienie i odblaski (ultrakrótki rzut). Do urządzeń dołączony jest pilot do projektora NEC oraz zestaw montażowy, który umożliwia w prosty i szybki sposób zamontować urządzenia w odpowiednim miejscu z odpowiednim obszarem na dalszą regulację wysokości. Projektor NEC przyjazny jest również ekologii – wykorzystuje on automatyczny tryb ECO (inteligentny system zarządzania energią oraz oprogramowanie do planowania trybu pracy). Wszystkie urządzenia posiadają przystępne ceny, które adekwatne są do jakości urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu online Eltrox.
Zobacz Opinie

    Niestety nie udało się znaleźć wyniku odpowiadającego Twojemu zapytaniu.

      - Sprawdź czy hasło zostało wpisane poprawnie
      - Wybierz mniej parametrów
      - Sprawdź inne kategorie

    Jeśli masz problem ze znalezieniem produktu odpowiadającego Twoim potrzebom skontaktuj się z naszymi specjalistami pod nr: 34 333 57 04 lub napisz na sklep@eltrox.pl