1. ROZCINACZ TUB ŚWIATŁOWODOWYCH 1,5mm-3,3mm

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 13737
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: 48h od zamówienia.

    98,40 zł

    Cena katalogowa 119,00 zł

  2. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12576
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    12,99 zł

  3. ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-8D/SC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 16750
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: 48h od zamówienia.

    1 399,00 zł

    Cena katalogowa 1 454,00 zł

    139,91 zł x 10 rat 0%

    Darmowy transport

  4. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12319
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    15,50 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  5. MECHANICAL SPLICE SPAW MECHANICZNY SM&MM L9 TYPE 250-900µm 5szt

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12374
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    49,94 zł

    Cena katalogowa 55,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  6. 888,99 zł

    Cena katalogowa 1 249,00 zł

    88,91 zł x 10 rat 0%

    Darmowy transport

  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 400M SIMPLEX 9/125 SC/UPC-SC/UPC DROP

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12449
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    339,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  8. TACKA ŚWIATŁOWODOWA DO MUFY MINI - 6 SPAWÓW

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12443
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    8,99 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  9. MUFA ŚWIATŁOWODOWA POZIOMA 2 WEJ. / 2 WYJ. 48F (4x12)

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12391
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    109,99 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  10. MIKRORURA DOZIEMNA 200m 12 / 8 mm PILOT

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 20303
    • Gwarancja 12 miesięcy
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    279,00 zł

    Cena katalogowa 299,01 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  11. ZASILACZ ADAPTER POE 48V 500MA GIGABIT

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 5868
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    65,00 zł

    Cena katalogowa 69,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  12. 23,00 zł

    Cena katalogowa 29,00 zł

  13. ZESTAW NARZĘDZI DO SPAWANIA, 6 ELEMENTOWY

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12379
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    935,00 zł

    Cena katalogowa 1 199,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  14. 12,99 zł

  15. ŚWIATŁOWODOWY KONWERTER WIDEO OVH-8D/SC-MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 17417
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: 48h od zamówienia.

    1 399,00 zł

    Cena katalogowa 1 454,00 zł

    139,91 zł x 10 rat 0%

    Darmowy transport

  16. 9,59 zł

  17. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12539
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    39,99 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne

Produkty 1 do 20 z 55

  1. 1
  2. 2
  3. 3