1. ADAPTER SC/UPC SIMPLEX MM Standard

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 13766

    Najważniejsze cechy:

    • Typ złącza: SC/UPC-SC/UPC
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    1,99 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  2. MUFA ŚWIATŁOWODOWA FTTH 1x16 SC LC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 13147

    Najważniejsze cechy:

    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    59,99 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  3. 12X Pigtail SC/APC SM G652D

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 18877

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: 12
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Typ włókna: SM G.652D / 9/125
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    124,99 zł

    119,00 zł

    Oszczędzasz: 5,99 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  4. PIGTAIL SM 9/125, LC/APC 2M

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 15563

    Najważniejsze cechy:

    • Typ złącza: LC/APC
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    7,90 zł

    7,50 zł

    Oszczędzasz: 0,40 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  5. Listwa Antyprzepięciowa Qoltec 8 Gniazd 2,5m QS

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 20406

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość gniazd: 8 szt.
    • Rodzaj wtyku: Shuko
    • Montaż rack: Nie
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    55,00 zł

    49,00 zł

    Oszczędzasz: 6,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  6. Listwa Antyprzepięciowa Qoltec 6 Gniazda 1,4m USB

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 20872

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość gniazd: 6 szt.
    • Rodzaj wtyku: Shuko
    • Montaż rack: Nie
    • Gwarancja 24 miesiące

    55,00 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach

6 produkt(ów)