SanDisk-producent urządzeń pamięci masowej i oprogramowania

SanDisk to amerykańska korporacja, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji urządzeń pamięci masowej flash oraz oprogramowania. Firma wyróżnia się wielkim doświadczeniem – przez ponad 30 lat przedsiębiorstwo wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, które stale zmieniają przemysł elektroniczny. SanDisk cieszy się pozytywnymi opiniami i zaufaniem wśród klientów na całym świecie – karty pamięci SanDisk, dyski i inne wysokiej jakości podzespoły wykorzystywane są w najnowszych smartfonach, komputerach czy tabletach. Wśród popularnych modeli kart znajdują się takie rodzaje jak, m.in. SanDisk Ultra 32 GB, SanDisk Ultra 64 GB czy SanDisk Extreme 64 GB. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nośników pamięci SanDisk z oferty sklepu online Eltrox.

Karty pamięci SanDisk – wysoka jakość i duże możliwości

SanDisk to firma, dla której niezawodność i jakość stawiana jest na pierwszym miejscu. Karty pamięci SanDisk zapewniają szybkie zapis danych i odtwarzania oraz występują w wielu wariantach pojemnościowych, dzięki czemu wszystkie niezbędne dane zmieszczą się na tych nośnikach. Podzespoły pamięci charakteryzują się nie tylko szybkim działaniem i dużą pojemnością – wyróżniają się one również wytrzymałością na ekstremalne warunki. Sprawdź ofertę sklepu online Eltrox, w którym znajdziesz wiele rodzajów kart pamięci SanDisk i wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania.

SanDisk Ultra 32 GB, SanDisk Ultra 64 GB – oferta sklepu online Eltrox

SanDisk Ultra to seria nośników pamięci, które przeznaczone są głównie do użytku w smartfonach oraz aparatach. Nośniki te jednak wykorzystasz również w takich urządzeniach jak, m.in. nawigacje GPS, tablety czy konsole. Karty pamięci SanDisk microSD charakteryzują się szerokim zastosowaniem oraz świetną prędkością odczytu – nawet do 100 MB/s. W ofercie Eltrox znajdziesz karty SanDisk ultra występujące w kilku pojemnościach, dzięki czemu dobierzesz sprzęt pod swoje potrzeby. W asortymencie znajdują się takie karty jak, m.in. SanDisk Ultra 32 GB, 64 GB czy 128 GB. W zależności od potrzeb wybierz jeden z dostępnych wariantów – jeżeli potrzebujesz pamięci, która obsłuży podstawowe programy i dokumenty postaw na mniejszą wersję 32 GB. Nagrywasz filmy, robisz zdjęcia lub potrzebujesz więcej miejsca na prywatne dokumenty? Postaw na SanDisk Ultra 64 GB lub 128 GB – dzięki temu pomieścisz wszystkie niezbędne dane na wydajnej karcie pamięci.

SanDisk Extreme 32 GB, SanDisk Extreme 64 GB, czyli co jeszcze znajdziesz w Eltrox?

Poszukujesz nośników pamięci, które stworzone są do zadań specjalnych? Postaw na karty SanDisk Extreme, które stanowią nowoczesne i wysokowydajnościowe podzespoły zgodne z klasą prędkości UHS Speed Class 3 oraz klasą prędkości wideo Video Speed Class 30. SanDisk Extreme to karty, które charakteryzują się jeszcze wyższą prędkością zapisu niż SanDisk Ultra – nawet do 160 MB/s. Oprócz tego karty cechują się również szybkim przechwytywaniem i odtwarzaniem nagrań w rozdzielczości 4K oraz Full HD. W asortymencie sklepu Eltrox znajdziesz kilka modeli tych nośników o różnych pojemnościach, m.in. SanDisk Extreme 64 GB, 32 GB czy 128 GB. Urządzenia te wyróżniają się również dużą jakością wykonania i odpornością na ekstremalne warunki takie jak, m.in. wysokie i niskie temperatury, wstrząsy czy wodę. Postaw na jakość i niezawodność i zapoznaj się z ofertą kart pamięci SanDisk, które występują w przystępnych cenach – w Eltrox znajdziesz modele nośników, które zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych – zapraszamy.
Zobacz Opinie

    Niestety nie udało się znaleźć wyniku odpowiadającego Twojemu zapytaniu.

      - Sprawdź czy hasło zostało wpisane poprawnie
      - Wybierz mniej parametrów
      - Sprawdź inne kategorie

    Jeśli masz problem ze znalezieniem produktu odpowiadającego Twoim potrzebom skontaktuj się z naszymi specjalistami pod nr: 34 333 57 04 lub napisz na sklep@eltrox.pl