TechniSat - tunery DVB-t i czasze anteny satelitarnej

Technisat to doświadczony producent i dostawca urządzeń elektroniki użytkowej. Przedsiębiorstwo od 30 lat dostarcza klientom profesjonalne zaplecze produkcyjne oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu telewizji satelitarnej, sprzętu RTV, urządzeń sieciowych czy sprzętów z branży Automotive. Wśród produktów firmy znajdują się takie sprzęty jak m.in. antena satelitarna Technisat, dekoder DVB-T Technisat, radia, routery, telewizory i wiele więcej. Wielu klientów na całym świecie ceni sobie firmę Technisat. Opinie mówią same za siebie – przedsiębiorstwo cieszy się dużym zaufaniem – wszystko dzięki oferowanym produktom, które spełniają oczekiwania każdej osoby.

Urządzenia Technisat – co znajdziesz na stronie sklepu Eltrox?

Obecnie na stronie sklepu Eltrox znajdziesz takie urządzenia Technisat jak m.in. nowoczesny miernik, który służy do pomiarów sygnałów DVB-S2/T2. Oferowany produkt umożliwia dokonanie takich pomiarów jak m.in. BER, MER, poziomu i analizy NIT, poziomu sygnału, szybkiej analizy spektrum czy wizualizacji diagramu konstelacji. Miernik Technisat polecany jest do pracy w terenie – dzięki niskiej wadze (jedynie 670 g), torbie z pokrowcem ochronnym czy litowo-jonowemu akumulatorowi, który gwarantuje ciągłą pracę miernika do trzech godzin. Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą urządzeń Technisat – sklep online Eltrox.
Zobacz Opinie
tomtom 18 grudnia 2016
Ocena produktu

bardzo fajny, malutki, wszystko fajnie działa

Obejrzyj produkt
Paweł 18 marca 2015
Ocena produktu

Polecam ten produkt, bezawaryjny, prosty w obsłudze

Obejrzyj produkt

    Niestety nie udało się znaleźć wyniku odpowiadającego Twojemu zapytaniu.

      - Sprawdź czy hasło zostało wpisane poprawnie
      - Wybierz mniej parametrów
      - Sprawdź inne kategorie

    Jeśli masz problem ze znalezieniem produktu odpowiadającego Twoim potrzebom skontaktuj się z naszymi specjalistami pod nr: 34 333 57 04 lub napisz na sklep@eltrox.pl