Telmor - anteny telewizyjne, anteny DVB-T, multiswitch

Telmor to polska firma, która już od ponad 60 lat działalności nieustannie wyznacza wysokie standardy w kreowaniu rozwiązań w zakresie sygnałów oraz nowoczesnych technologii. Ogromna wiedza ekspertów współpracujących z marką, bogate doświadczenie, wnikliwa analiza potrzeb rynku oraz nieustanne podążanie za najnowszymi trendami i technologiami sprawiły, że marka cieszy się opinią eksperta w branży teletechnicznej. Bogaty asortyment produktów obejmuje m.in. niezawodne elementy do budowy indywidualnych instalacji antenowych, a także zaawansowane urządzenia elektroniczne, wykorzystywane np. do obsługi sieci NFC, czy do odbioru telewizji cyfrowej przez anteny DVB-T, a także cyfrowe stacje czołowe, anteny telewizyjne oraz kable telekomunikacyjne.
Kamil 3 kwietnia 2017
Ocena produktu

Zdecydowanie polecam. Solidna łatwa w montażu, odbiór bez zakłóceń.

Obejrzyj produkt
Michal 21 lutego 2016
Ocena produktu

Bardzo dobra jakość - prosty montaż (można przykręcić do ściany), zasilanie wzmacniacza działa zgodnie ze schematem. Obecnie podłączone dwa TV na jednej antenie - wszystko działa bez zarzutu. Polecam.

Obejrzyj produkt

    Niestety nie udało się znaleźć wyniku odpowiadającego Twojemu zapytaniu.

      - Sprawdź czy hasło zostało wpisane poprawnie
      - Wybierz mniej parametrów
      - Sprawdź inne kategorie

    Jeśli masz problem ze znalezieniem produktu odpowiadającego Twoim potrzebom skontaktuj się z naszymi specjalistami pod nr: 34 333 57 04 lub napisz na sklep@eltrox.pl