Sprzęt IT

  1. REPEATER TP-LINK TL-WA854RE

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8211

    Najważniejsze cechy:

    • Procesor (chipset): brak danych
    • Zysk anteny: 2x3
    • Moc max.: 20 dB
    • Zastosowanie anteny: Wewnętrzna
    • Architektura access pointu: Wireless
    • Gwarancja 24 miesiące

    62,99 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  2. DYSK WD PURPLE 1TB PURX

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 7952

    Najważniejsze cechy:

    • Seria WD: Purple
    • Typ dysku: HDD
    • Rodzaj dysku: CCTV
    • Format szerokości: 3,5"
    • Pojemność pamięci podręcznej: 64MB
    • Gwarancja 24 miesiące
    • *Gwarancja realizawana wyłacznie przez e-commerce partners

    204,99 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    attach_money
    Rata tylko 20,50 zł
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  3. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12347

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość włókien: Duplex
    • Rodzaj włókna: Jednomodowe
    • Długość patchcordu: 0,5 m - 3 m
    • Zastosowanie: Wewnętrzne
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    22,99 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  4. SWITCH TP-LINK T3700G-28TQ

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 1800

    Najważniejsze cechy:

    • Rodzaj obudowy: Rack
    • Porty FastEthernet: 24
    • Porty GigaEthernet: 24
    • Porty SFP: 4
    • Gwarancja Dożywotnia producenta
    • Gwarancja Limited Lifetime – Gwarancja wygasa po pięciu latach od zakończenia sprzedaży danego model
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: 14 dni od zamówienia.

    6 199,00 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    attach_money
    Rata tylko 619,90 zł
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  5. MONITOR DAHUA 20,9" DHL22-F600

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 16018

    Najważniejsze cechy:

    • Przekątna ekranu: 20.9 cali
    • Rozdzielczość: 1920x1080
    • Format ekranu: 16:9
    • Praca ciągła: 24/7
    • Gwarancja 36 miesięcy
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    564,57 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  6. DYSK SSD GOODRAM CL100 G2 480GB SATA3

    Najważniejsze cechy:

    • Typ dysku: SSD
    • Prędkość interfejsu dysku: 6 Gb/s
    • Prędkość odczytu: 550 Mb/s
    • Prędkość zapisu: 450 Mb/s
  7. Puszka Abonencka Światłowodowa 2X

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 16460

    Najważniejsze cechy:

    • Gwarancja 12 miesięcy (24 m-c dla firm)

    7,20 zł

  8. SWITCH TP-LINK T2600G-52TS (TL-SG3452)

    Najważniejsze cechy:

    • Rodzaj obudowy: Rack
    • Porty GigaEthernet: 48
    • Porty SFP: 4
  9. KABEL TELEINFORMATYCZNY KAT.5E F/UTP ZEWNĘTRZNY SUCHY

    Najważniejsze cechy:

    • Kategoria okablowania: kat. 5E
    • Zastosowanie: Zewnętrzne
    • Powłoka: UV
    • Izolacja: HDPE 1,02mm
    • Rodzaj żyły: CU
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
  10. PATCHCORD KAT6 FTP 0,5M SZARY

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 7964

    Najważniejsze cechy:

    • Kategoria okablowania: kat. 6
    • Długość: 0,5M
    • Gwarancja 24 miesiące

    6,49 zł

    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
    access_time
    Produkt dostępny w magazynie wysyłkowym 14 kwietnia
  11. SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS QNAP TS-332X-2G

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość obsługiwanych kamer: 24 szt.
    • Procesor: Czterordzeniowy procesor AnnapurnaLabs Alpine AL-324 1,7 GHz w architekturze ARM® Cortex-A57 (64-bitowy)
    • Rodzaj obudowy: Tower
    • Maksymalna liczba dysków: 3
    • Ilość licencji do kamer w standardzie: 2 szt.
  12. PIGTAIL SM 9/125, SC/APC pokrycie 0,9mm, dł.2m

    Najważniejsze cechy:

    • Długość: 2M
    • Typ złącza: SC/APC
    • Typ światłowodu: G.657
  13. AP NETGEAR NG-WAC505-10000S

    Najważniejsze cechy:

    • Procesor (chipset): brak informacji
    • Zysk anteny: 2.4GHz: 3dBi 5GHz: 6dBi
    • Zastosowanie anteny: Wewnętrzna
    • Architektura access pointu: Gigabit Ethernet
    • Typ urządzenia access pointu: Punkt dostępowy
  14. SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS ASUSTOR AS7009RDX

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość obsługiwanych kamer: 49 szt.
    • Procesor: Intel® Xeon E3 3.4GHz Quad-Core
    • Rodzaj obudowy: Rack
    • Maksymalna liczba dysków: 9
    • Maksymalna obsługiwana pojemność dysków twardych: 100 TB
  15. ROUTER PLANET ICG-2420G-LTE-EU

    Najważniejsze cechy:

    • Typ routera: 3G/4G
    • Procesor (chipset): brak informacji
    • Standard routera: IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX IEEE 802.3x flow control and back pressure
    • Typ anteny router: zewnętrzna odłączalna
    • Zysk anteny: 2x2dBi for LTE
  16. POWERLINE TP-LINK TL-PA7020 KIT

    Najważniejsze cechy:

    • Port: RJ45
    • Prędkość transmisji: 1200 Mb/s
    • Typ adaptera: LAN
    • Zasięg: 200 m
  17. SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS QNAP TS-431X-8G

    Najważniejsze cechy:

    • Ilość obsługiwanych kamer: 30 szt.
    • Procesor: AnnapurnaLabs, an Amazon company Alpine AL-212 Dual-core 1.7GHz ARM® Cortex-A15 Processor
    • Rodzaj obudowy: Tower
    • Maksymalna liczba dysków: 4
    • Ilość licencji do kamer w standardzie: 8 szt.