Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Warszawska 56,
43-300 Bielsko-Biała
Automatyka bramowa

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Quisque fermentum auctor dignissim. Suspendisse ornare efficitur felis eget vehicula. Sed tincidunt viverra lectus. Donec egestas purus ut ullamcorper tristique. Vivamus ornare justo ut eros varius porttitor. Praesent pharetra imperdiet nisl sit amet pretium. Aenean ac odio non lectus pulvinar hendrerit in nec odio. Quisque feugiat mauris vehicula turpis viverra blandit. Integer pharetra turpis ac justo consectetur auctor.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

Quisque fermentum auctor dignissim. Suspendisse ornare efficitur felis eget vehicula. Sed tincidunt viverra lectus. Donec egestas purus ut ullamcorper tristique. Vivamus ornare justo ut eros varius porttitor. Praesent pharetra imperdiet nisl sit amet pretium. Aenean ac odio non lectus pulvinar hendrerit in nec odio. Quisque feugiat mauris vehicula turpis viverra blandit. Integer pharetra turpis ac justo consectetur auctor.

36
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polsce!
36

Dedykowane zestawy monitoringu domu bez montażu

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Monitoring domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Dedykowane zestawy monitoringu domu bez montażu

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Warszawska 56,
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

O Eltrox

....

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do monitoringu mieszkania, firmy czy terenu posesji.

Automatyka bramowa z montażem w Eltrox

Salon Eltrox w Bielsku-Białej to najlepsze miejsce, w którym kupisz wysokiej jakości sprzęt do automatyki bramowej oraz monitoringu domu, firmy czy terenu posesji.

Jeszcze do niedawna automatyka w domu była przejawem luksusu, a obecnie staje się normą. A to ze względu na to, że coraz bardziej cenimy sobie komfort i zaoszczędzony czas. Dlatego tak dużym uznaniem cieszą się bramy otwierane i zamykane za pomocą pilota. Główna zaleta automatyki bramowej to wygoda jaką zapewnia podczas dnia codziennego. Dzięki zamontowanym urządzeniom nie musimy wysiadać z samochodu żeby wjechać na posesję lub do garażu. Wszytko to działa na bardzo prostych zasadach i steruje się za pomocą pilota. Ponieważ zasięg urządzeń to nawet kilkanaście metrów zdecydowanie wcześniej można rozpocząć proces otwierania, a nie tuż przed wjazdem. To szczególnie przydatne zwłaszcza podczas niesprzyjającej aury. Automatycznie zamykana brama wjazdowa zapewni również bezpieczeństwo dzieciom w czasie zabawy na podwórku, ponieważ mamy pewność, że nie wybiegną nagle na ulicę. Taka brama to również przeszkoda dla złodziei, którzy chcą się dostać na teren posesji. Natomiast automatyczna brama garażowa stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed niechcianymi gośćmi.

O Eltrox

W sklepie Eltrox kupisz wszystkie elementy niezbędne do zbudowania automatyki dla bramy przesuwnej, jedno- i dwuskrzydłowej oraz garażowej otwieranej ku górze. Wszystkie elementy są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dlatego są odporne na działanie czynników zewnętrznych - jak niskie i wysokie temperatury. W związku z tym mamy gwarancję długiej żywotności systemów. Ponadto automatyka bramowa integrują się z innowacyjnym systemem Smart Home. Centrala pozwala na zarządzanie różnymi elementami domu, takimi jak: oświetlenie, rolety, monitoring czy otwieranie i zamykanie bramy. Do obsługi wystarczy smartfon lub tablet. Mamy stały dostęp do wszystkiego nawet podczas nieobecności, co więcej z każdego miejsca na świecie możemy sterować systemem. Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą automatyki bramowej.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...