Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Łęczycka 53,
85-737 Bydgoszcz
pompy ciepła z montażem

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Gwarancją naszej skuteczności i profesjonalizmu są tysiące systemów zainstalowanych przez naszych pracowników i współpracowników. Jako indywidualny opiekun projektów zapewniamy bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas wdrażania zaprojektowanych systemów. Podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na kompleksowe rozwiązania pozwalające planować naszym klientom ich inwestycję od A do Z. Korzystając z naszej oferty wybierasz jakość i fachowość stosowanych rozwiązań oraz ich profesjonalną obsługę. Wybierając Eltrox nie musisz już martwić się o dobór sprzętu i jego instalację. Zyskujesz również opiekuna , który zatroszczy się o twoje potrzeby.

Eltrox gwarantuje?

zapewniamy - ikona rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

zapewniamy - ikona bezpłatną wizję lokalną

zapewniamy - ikona wsparcie techniczne

zapewniamy - ikona montaż i konfigurację systemu

zapewniamy - ikona odpowiedzialność za wykonaną usługę

zapewniamy - ikona certyfikowanych instalatorów

zapewniamy - ikona indywidualnego opiekuna

zapewniamy - ikona najwyższej jakości sprzęt wiodących marek

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Dedykowane pompy ciepła bez montażu

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Pompy ciepła do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Dedykowane pompy ciepła z montażem

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zyskaj darmową wycenę pomp ciepła

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena dopasowana do Twoich potrzeb

Dane teleadresowe

Adres

ul. Łęczycka 53,
85-737 Bydgoszcz

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą pomp ciepła do domu i firmy.

Pompa ciepła z montażem Bydgoszcz. Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm.

Pompa ciepła z montażem Bydgoszcz. Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm.

Pompa ciepła Bydgoszcz. Profesjonalny montaż i serwis automatyki bramowejEltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu automatyki bramowej dla klientów indywidualnych oraz firm.

Salon Eltrox w Bydgoszczy to najlepszy sklep, w którym możesz kupić wysokiej jakości pompy ciepła do budynków mieszkalnych oraz przemysłowych.

Pompy ciepła to wyjątkowe rozwiązanie, które służy do ogrzewania budynku oraz ciepłej wody. To innowacyjne urządzenie cieszy się coraz większą popularnością. Jednocześnie jest przyjazne dla środowiska oraz ekologiczne, ponieważ nie emituje szkodliwych zanieczyszczeń. Ponadto gwarantuje oszczędność w budżecie oraz energooszczędność pod względem zużycia energii.

W Bełchatowie sklep Eltrox oferuje pompy ciepła, które korzystają z odnawialnych źródeł energii. To urządzenie nie wytwarza samodzielnie ciepła, ale pobiera je z zewnętrznych źródeł i przekazuje do instalacji grzewczej. W związku z tym pompa ciepła działa głównie z naturalnych źródeł, a tylko w niewielkim procencie wspomaga się energią elektryczną.

Systemy grzewcze z pompą ciepła można spotkać w sporej ilości miejsc, takich jak domy jednorodzinne czy osiedla z budynkami mieszkalnymi oraz budynki przedsiębiorstw. Ta rosnąca popularność jest spowodowana znaczącymi korzyściami dla użytkowników. Niezwykle ważny stał się aspekt ochrony środowiska naturalnego. Dlatego warto podkreślić, że pompa ciepła nie emituje szkodliwych spalin.

Ponadto pompy ciepła zużywają niewiele energii elektrycznej jeśli porównujemy je do innych systemów grzewczych. Dzięki temu użytkownik może znacząco zaoszczędzić. Należy również podkreślić, że urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze. Zapewnia użytkownikom komfort oraz wygodę każdego dnia, ponieważ nie ma konieczności stałego dostarczania opału oraz czyszczenia sprzętu.

W salonie Eltrox w Bydgoszczy dostępne są różne modele pomp ciepła, łączy je jedna bardzo ważna cecha - są rzede wszystkim bezpieczne. W porównaniu z innymi systemami grzewczymi nie stwarzają zagrożenia pożarowego i zaczadzenia. Pompy ciepła ogrzewają cały budynek,ale też ciepłą wodę użytkową, która jest zawsze dostępna.

Zapraszamy do sklepu Eltrox w Bydgoszczy w celu zapoznania się z szeroką ofertą wysokiej klasy pomp ciepła do domu oraz innych budynków.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...