Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
Al. Grunwaldzka 301,
80-314 Gdańsk
pompy ciepła z montażem

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Gwarancją naszej skuteczności i profesjonalizmu są tysiące systemów zainstalowanych przez naszych pracowników i współpracowników. Jako indywidualny opiekun projektów zapewniamy bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas wdrażania zaprojektowanych systemów. Podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na kompleksowe rozwiązania pozwalające planować naszym klientom ich inwestycję od A do Z. Korzystając z naszej oferty wybierasz jakość i fachowość stosowanych rozwiązań oraz ich profesjonalną obsługę. Wybierając Eltrox nie musisz już martwić się o dobór sprzętu i jego instalację. Zyskujesz również opiekuna , który zatroszczy się o twoje potrzeby.

Eltrox gwarantuje?

zapewniamy - ikona rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

zapewniamy - ikona bezpłatną wizję lokalną

zapewniamy - ikona wsparcie techniczne

zapewniamy - ikona montaż i konfigurację systemu

zapewniamy - ikona odpowiedzialność za wykonaną usługę

zapewniamy - ikona certyfikowanych instalatorów

zapewniamy - ikona indywidualnego opiekuna

zapewniamy - ikona najwyższej jakości sprzęt wiodących marek

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Dedykowane pompy ciepła bez montażu

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Pompy ciepła do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Dedykowane pompy ciepła z montażem

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zyskaj darmową wycenę pomp ciepła

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena dopasowana do Twoich potrzeb

Dane teleadresowe

Adres

Al. Grunwaldzka 301,
80-314 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą pomp ciepła do domu i firmy.

Pompa ciepła z montażem Gdańsk. Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm

Pompa ciepła Gdańsk. Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu pomy ciepła dla klientów indywidualnych oraz firm.

Salon Eltrox w Gdańsku to najlepsze miejsce, w którym dostępne są wysokiej jakości pompy ciepła dedykowane przedsiębiorstwom, dla domu jak i biura.

Pompy ciepła to świetne rozwiązanie, którym ogrzejesz cały budynek mieszkalny, pracowniczy jak i wodę. To nowoczesne urządzenie coraz bardziej cieszy się popularnością. Jest ono jednocześnie przyjazne dla środowiska naturalnego i ekologiczne. Nie wytwarza zbędnych sybstancji czy spalin. Dodatkowo zagwarantuje Ci oszczędności w budżecie domowym i niski pobór energii.

W Gdańsku sklep Eltrox ma do zaoferowania innowacyjne pompy ciepła, które korzystają z naturalnych źródeł energii. To urządzenie nie produkuje samodzielnie ciepła, a pobiera je z dostępnych zewnętrznych źródeł i dostarcza do instalacji grzewczej zainstalowanej w wewnątrz nieruchomości. Na tej podstawie pompa ciepła funkcjonuje głównie za pomocą odnawialnych źródeł, a tylko w bardzo małym stopniu wspomaga się tradycyjną elektryczną energią.

Systemy ogrzewające z pompą ciepła dostępne są w coraz szerszej skali. Znajdziesz je między innymi na osiedlach domów wielorodzinnych, w domach jednorodzinnych, czy nieruchomości przemysłowe. Ta duża popularność jest efektem znaczących korzyści dla ich użytkowników. Ponadto aspekt ochrony środowiska naturalnego stał się niezwykle istotny, dlatego też trzeba podkreślić, że pompa ciepła nie emituje toksycznych spalin. Dodatkowo pompy ciepła używają niewiele energii elektrycznej, szczególnie jeśli porównamy je do innych systemów. Dzięki temu ich użytkownicy mogą sporo zaoszczędzić. Urządzenie jest dość łatwe w obsłudze i zapewnia klientom codzienna wygodę. Nie ma tutaj konieczności stałego dokładania opału czy też regularnego czyszczenia sprzętu.

W salonie Eltrox w Gdańsku dostępne są różne rodzaje pomp ciepła, a łączy je gwarancja bezpieczeństwa. W porównaniu z innymi systemami ogrzewającymi, pompy nie stwarzają niebezpieczeństwa pożarowego i zaczadzenia. Pompy ciepła to ogrzany budynek, ale też ciepła woda użytkowa, która jest zawsze dostępna.

Zapraszamy do sklepu Eltrox w Gdańsku w celu zapoznania się z szeroką gamą wysokiej klasy pomp ciepła do budynków mieszkalnych i firmowych.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...