Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Morska 357,
81-002 Gdynia
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

36
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
36

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

ul. Morska 357,
81-002 Gdynia

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Fotowoltaika z montażem Gdynia. Profesjonalny montaż i serwis fotowoltaiki. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm.

Fotowoltaika Gdynia. Profesjonalny montaż i serwis fotowoltaiki. Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm.

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu, stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.

Zestaw fotowoltaiczny Gdynia Eltrox

Eltrox jest liderem na rynku energii odnawialnej (fotowoltaiki), monitoringu, systemów alarmowych i inteligentnych domów. W naszym showroomie w Gdyni można z łatwością zakupić pojedyncze części urządzeń fotowoltaicznych, jak również kompletne zestawy fotowoltaiczne z możliwością montażu. Systemy fotowoltaiczne można dostosować zarówno do małych domów, jak i dużych przedsiębiorstw, po prostu wybierając moc i liczbę modułów fotowoltaicznych. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, panele fotowoltaiczne są obecne w naszym świecie od kilku dekad. Zaczęło się od paneli fotowoltaicznych  zasilających stację kosmiczną, a obecnie panele fotowoltaiczne zasilają samochody elektryczne i latarnie.

Kompletny zestaw fotowoltaiki składa się z paneli fotowoltaicznych, falownika, akumulatorów i innego sprzętu wymaganego do bezpiecznej instalacji i obsługi paneli fotowoltaicznych. Panele fotowoltaiczne zbierają energię słoneczną i przekształcają ją w energię elektryczną. Wytworzona w ten sposób energia transportowana jest do Twojego domu lub biura, a nadwyżka magazynowana jest w akumulatorze. Falownik w systemie fotowoltaicznym pomaga przekształcić prąd stały w prąd przemienny.

Energia słoneczna to przyjazne dla środowiska rozwiązanie umożliwiające wytwarzanie energii. Dodatkowo energia słoneczna to rozwiązanie, które pozwala uniezależnić się od dostawcy energii. Nawet jeśli w Twojej okolicy nastąpi przerwa w dostawie prądu, nadal będziesz mieć dostęp do prądu. Ostatnio panele fotowoltaiczne coraz częściej zastępują wytwarzanie energii słonecznej w podgrzewaczach wody. Moduły fotowoltaiczne okazały się trwalsze od modułów tradycyjnych.

W naszym showroomie w Gdyni, po analizie Twoich potrzeb, nasz zespół dobiera odpowiedni zestaw, który zapewni Ci wystarczającą ilość energii, czy to dla małej prywatnej rezydencji, czy dla firmy produkcyjnej. Dodatkowo nasi instalatorzy zainstalują cały system fotowoltaiczny w wybranym przez Ciebie terminie.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...