Profesjonalny montaż i serwis bezprzewodowych,
systemów alarmowych do domu i firmy

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów bezprzewodowych alarmów dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Dąbrówki 10,
40-081 Katowice
system-alarmowy

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Gwarancją naszej skuteczności i profesjonalizmu są tysiące systemów zainstalowanych przez naszych pracowników i współpracowników. Jako indywidualny opiekun projektów zapewniamy bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas wdrażania zaprojektowanych systemów. Podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na kompleksowe rozwiązania pozwalające planować naszym klientom ich inwestycję od A do Z. Korzystając z naszej oferty, wybierasz jakość i fachowość stosowanych rozwiązań oraz ich profesjonalną obsługę. Wybierając Eltrox nie musisz już martwić się o dobór sprzętu i jego instalację. Zyskujesz również opiekuna , który zatroszczy się o twoje potrzeby.

Eltrox jest w stanie zagwarantować

  • rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

  • bezpłatną wizję lokalną

  • wsparcie techniczne

  • montaż i konfigurację systemu

  • odpowiedzialność za wykonaną usługę

  • certyfikowanych instalatorów

  • indywidualnego opiekuna

  • najwyższej jakości sprzęt najlepszych marek

36
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polsce!
36

Systemy alarmowe domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Dedykowane systemy alarmowe do domu z montażem

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów alarmowych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpiecznie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę na system alarmowy

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu alarmowego

Dane teleadresowe

Adres

ul. Dąbrówki 10,
40-081 Katowice

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą systemów alarmowych do mieszkania, domu i firmy.

Systemy alarmowe Katowice Eltrox

Eltrox jest liderem na rynku inteligentnych systemów alarmowych, monitoringu, automatyki do bram i akcesoriów. W katowickim showroomie można znaleźć wszelkie elementy systemu alarmowego, gotowe alarmy oraz akcesoria umożliwiające rozbudowę istniejącego systemu alarmowego. Systemy alarmowe zwiększają nasze bezpieczeństwo i komfort. Kamery monitoringu to bardzo dobre rozwiązanie, jednak dom wyposażony w instalację alarmową to niemal 100% gwarancji bezpieczeństwa. System kamer rejestruje podejrzane osoby, a system alarmowy skutecznie zapobiega ewentualnemu włamaniu.

Liczne kamery i systemy alarmowe to niezawodny system odstraszający przyszłych włamywaczy. Obecnie na rynku dostępne są analogowe systemy alarmowe, które do prawidłowego działania wymagają połączeń kablowych. Dostępne są również bezprzewodowe systemy alarmowe, które do działania wymagają sygnału internetowego. W naszym salonie można znaleźć m.in. fotokomórki, panele alarmowe i inne elementy, które pomogą Ci stworzyć lub zaktualizować istniejący system alarmowy. Szeroka gama urządzeń jest odpowiednia dla właścicieli domów i firm.

Systemy alarmowe Eltrox charakteryzują się eleganckim wykończeniem i niezawodnym działaniem. Istnieje także możliwość połączenia systemu alarmowego z automatyką bramową. To ustawienie pozwala na natychmiastowe powiadomienie o wszelkich odchyleniach od normy. Systemy alarmowe to świetny pomysł, szczególnie w przypadku inteligentnych domów. Systemy inteligentnego domu mogą sterować urządzeniami nie tylko w domu, ale także w całym budynku, przez co systemy alarmowe skutecznie zabezpieczą Twoje dobra.

Salon Eltrox w Katowicach oferuje szeroką gamę systemów alarmowych i akcesoriów stanowiących uzupełnienie istniejących systemów alarmowych.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...