Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu i kamer dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Wolska 11,
20-411 Lublin
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Eltrox to największy w kraju dystrybutor monitoringu i kamer, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Nasza wieloletnia obecność na rynku zabezpieczeń jest gwarancją jakości naszych usług i profesjonalnej obsługi naszych klientów. Swoją pozycję opieramy na sieci 39 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich.
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji.
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu, kamer różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego.
36
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
36

Monitoring i kamery do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu, kamer
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Wolska 11,
20-411 Lublin

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring i kamery z montażem Lublin Eltrox

Eltrox to jedna z niewielu firm na polskim rynku, która od ponad 20 lat jest liderem w branży monitoringu, automatyki domowej i systemów alarmowych. Oprócz oferty akcesoriów smart home klienci mogą również skorzystać z usługi Komplex. Klienci mogą zamówić profesjonalny montaż monitoringu i innych urządzeń zakupionych w naszych sklepach.

Monitoring można podzielić na monitoring sieciowy i monitoring analogowy. Drugi rodzaj do poprawnego działania wymaga podłączenia każdego elementu za pomocą kabli. Taki monitoring skutkuje to bardziej stabilnym obrazem i niewielkimi zakłóceniami lub ich brakiem. Z drugiej strony monitoring sieciowy jest znacznie łatwiejszy w zamontowaniu. W szczególności kamery monitoringu typu plug-and-play zaczynają działać natychmiast po ich aktywacji. Monitoring sieciowy jest również często dostarczany z aplikacjami do uruchamiania, konfigurowania i zarządzania kamerami monitoringu. Monitoring analogowy jest przydatny w przypadku dużych instalacji, zwłaszcza jeśli rozważany jest system składający się z kilkudziesięciu kamer. Z kolei monitoring sieciowy jest bardzo skuteczny w mniejszych biurach i domach ze stabilną siecią internetową.

Monitoring w firmach to przede wszystkim bezpieczeństwo, ale także pełna informacja o wejściu i wyjściu pracowników oraz funkcjonowaniu miejsca pracy. W połączeniu z systemami alarmowymi monitoring skutecznie odstrasza wandali i drobnych złodziei. Ponadto system monitoringu zainstalowany w halach, w których odbywa się produkcja, jest również bardzo ważnym czynnikiem. W szczególności, jeśli podczas pracy dojdzie do wypadku, monitoring pozwala na odtworzenie przebiegu zdarzeń. Monitoring domowy zapewnia bezpieczeństwo Tobie, Twojej rodzinie i osobom mieszkającym w Twoim otoczeniu. Instalując kamery monitoringu w określonych miejscach, można monitorować większość obszarów i uniknąć martwych punktów. Zainstalowanie niewielkich kamer monitoringu w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci lub osoby starsze, jest bezpiecznym rozwiązaniem. W razie wypadku aplikacja monitoringu powiadomi Cię, że doszło do potencjalnie groźnego zdarzenia. Zainstalowanie kamer bezpieczeństwa na całym obwodzie budynku może zmniejszyć ryzyko kradzieży pojazdów lub pozostawienia dzieci bez opieki.

Odwiedź nasz salon w Lublinie. Nasi eksperci z przyjemnością omówią Twoje potrzeby i zaoferują najlepsze rozwiązania w zakresie sprzętu do monitoringu i innych urządzeń. Czekamy na spotkanie!

Filtry
Kategorie
Loading...