Montaż monitoringu

Responsive image Responsive image

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Gwarancją naszej skuteczności i profesjonalizmu są tysiące systemów zainstalowanych przez naszych pracowników i współpracowników. Jako indywidualny opiekun projektów zapewniamy bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas wdrażania zaprojektowanych systemów. Podejmowane przez nas działania ukierunkowane są na kompleksowe rozwiązania pozwalające planować naszym klientom ich inwestycję od A do Z. Korzystając z naszej oferty wybierasz jakość i fachowość stosowanych rozwiązań oraz ich profesjonalną obsługę. Wybierając Eltrox nie musisz już martwić się o dobór sprzętu i jego instalację. Zyskujesz również opiekuna , który zatroszczy się o twoje potrzeby.

Eltrox gwarantuje:

  • rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb
  • bezpłatną wizję lokalną
  • wsparcie techniczne
  • montaż i konfigurację systemu
  • odpowiedzialność za wykonaną usługę
  • certyfikowanych instalatorów
  • indywidualnego opiekuna
  • najwyższej jakości sprzęt wiodących marek

Zobacz jakie to proste

Jeżeli jesteś właścicielem domu, firmy lub przedsiębiorstwa możesz liczyć na to, że doskonale rozumiemy twoje potrzeby i cenimy twój czas. Wystarczy, że skontaktujesz sie z nami, a my przeprowadzamy wizję lokalną, zdalną lub na miejscu, wybierzemy ofertę najlepszą dla Ciebie, zamontujemy zakupiony sprzęt i zapewnimy odbiór usługi.

Skontaktuj się z doradcą
Przeprowadzimy wizję lokalną lub zdalną
Wybierzesz najlepszą ofertę
Zamontujemy zakupiony sprzęt
Odbierzesz wykonaną usługę

Szeroki zakres usług montażowych

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze ???

Montaż monitoringu
Montaż alarmów
Montaż automatyki bramowej
Montaż inteligentnego domu
Montaż fotowoltaiki
Montaż kontroli dostępu
Montaż wideodomofonów
Montaż klimatyzacji
getLayout()->createBlock('core/template')->setTemplate('page/newDesignOddzialy.phtml')->toHtml(); ?> SC
help_outlineBezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu, stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


help_outlineSprawdź jakie to proste

task_alt Umów się na wizję lokalną
task_alt Dopasuj do własnych potrzeb konfigurację sprzętu
task_alt skorzystaj z Usługi montażowej Eltrox Komplex
task_alt Wsparcie techniczne specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

edit O Eltrox

Salon Eltrox w Częstochowie to najlepsze miejsce, w którym kupisz wysokiej jakości sprzęt do monitoringu domu, firmy czy terenu swojej posesji.

W obecnych czasach już prawie wszędzie możemy spotkać się z nadzorem wizyjnym. Bardzo wiele instytucji inwestuje w monitoring, takich jak banki, sklepy, urzędy czy szkoły. To rozwiązanie jest równie popularne na osiedlach mieszkaniowych oraz domach jednorodzinnych. Gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i pozwala kontrolować jakie osoby z zewnątrz wchodzą na teren posesji. Montaż kamer wewnątrz domu oraz na zewnątrz to rozsądne rozwiązanie, aby zapewnić bezpieczeństwo domownikom. W ten sposób można zapobiec wielu nieszczęśliwym zdarzeniom. Kamera w pokoju dziecięcym pozwoli kontrolować co robi pociecha. A urządzenie zainstalowane na podwórku pokazuje obraz z zewnątrz - czy samochód jest bezpieczny albo dzieci bawiące się na podwórku.

Bardzo słusznym posunięciem jest również zainstalowanie kamer w firmie, ponieważ ułatwi zarządzaniem miejscem i ludźmi. Kamery rejestrują godzinę stawienia się do pracy oraz jak jest obsługiwane stanowisko pracy. Zapobiega również przywłaszczaniu sobie dóbr firmy. W sklepie Eltrox można kupić wysokiej jakości sprzęt do monitoringu analogowego i sieciowego. System analogowy monitoringu składa się z kamer oraz rejestratora, które są połączone za pomocą przewodu. To rozwiązanie jest często stosowane w sklepach, halach produkcyjnych czy szkołach.

Natomiast monitoring sieciowy wykorzystuje połączenie IP pomiędzy urządzeniami. Dzięki czemu montaż urządzeń jest bardzo łatwy i w każdej chwili można go rozbudować o kolejne kamery. A obraz z kamer można śledzić na smartfonie z każdego miejsca na ziemi. Salon Eltrox oferuje szeroki wybór kamer różnego typu, między innymi kopułkowe, obrotowe czy tubowe. Modele są odpowiednie do montaże w budynkach oraz na zewnątrz. Wykonane z najwyższej jakości materiałów pracują bez zarzutu w każdych warunkach atmosferycznych.

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do monitoringu mieszkania, firmy czy terenu posesji.