Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Jankowicka 2,
44-200 Rybnik
napędy do bram z montażem

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Quisque fermentum auctor dignissim. Suspendisse ornare efficitur felis eget vehicula. Sed tincidunt viverra lectus. Donec egestas purus ut ullamcorper tristique. Vivamus ornare justo ut eros varius porttitor. Praesent pharetra imperdiet nisl sit amet pretium. Aenean ac odio non lectus pulvinar hendrerit in nec odio. Quisque feugiat mauris vehicula turpis viverra blandit. Integer pharetra turpis ac justo consectetur auctor.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

Quisque fermentum auctor dignissim. Suspendisse ornare efficitur felis eget vehicula. Sed tincidunt viverra lectus. Donec egestas purus ut ullamcorper tristique. Vivamus ornare justo ut eros varius porttitor. Praesent pharetra imperdiet nisl sit amet pretium. Aenean ac odio non lectus pulvinar hendrerit in nec odio. Quisque feugiat mauris vehicula turpis viverra blandit. Integer pharetra turpis ac justo consectetur auctor.

37
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
37

Dedykowane zestawy monitoringu domu bez montażu

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Monitoring domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Dedykowane zestawy monitoringu domu bez montażu

Wybierz zestaw dostosowany do Twoich potrzeb:

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Jankowicka 2,
44-200 Rybnik

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

O Eltrox

....

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do monitoringu mieszkania, firmy czy terenu posesji.

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu, stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.

O Eltrox

Salon Eltrox w Rybniku to najlepsze miejsce, w którym kupisz wysokiej jakości napędy do bram oraz monitoring do domu, firmy czy terenu swojej posesji. Dla wszystkich posiadaczy garażów oraz domów jednorodzinnych to oczywiste, aby zainwestować w napędy do bram.

Jeszcze do niedawna była to oznaka luksusu. Jednak bardzo szybko bramy automatyczne stały się podstawowym wyposażeniem posesji. Zamontowanie napędów do bram bardzo ułatwia codzienne funkcjonowanie, ponieważ bez konieczności wysiadania z auta można otworzyć oraz zamknąć bramę. Dlatego nawet w czasie deszczu lub mrozu przy pomocy pilota czy smartfona otworzymy na odległość bramę. Ponadto brama otwierana automatycznie to bezpieczeństwo dla domowników i mienia pozostającego na posesji.

Ponieważ stanowi barierę dla nieproszonych gości i osób z zewnątrz. Stanowi także doskonałą ochronę dla dzieci bawiących się na podwórku. Systemy do bram można zamontować na każdym etapie. Zarówno do nowych, jak również eksploatowanych już od jakiegoś czasu bram. Dlatego nigdy nie jest za późno na napędy do bram wjazdowych i garażowych. Napędy do bram działają w oparciu o podawane z zewnątrz impulsy drogą radiową, które uruchamiają zaawansowany układ elektryczno-mechaniczny.

Całość składa się z elementów wykonawczych, czyli silnika i przekładni oraz elementów sterowania - odbiornika. A zasada działania napędu do bram jest bardzo prosta, ponieważ polega na podaniu sygnału radiowego z pilota do anteny odbiorczej. Następnie dochodzi do zwolnienia blokady i uruchomienia biegu silnika. W sklepie Eltrox dostępne są napędy do różnego rodzaju bram. Urządzenia będą odpowiednie dla bram garażowych, jedno- i dwuskrzydłowych oraz przesuwnych. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki czemu gwarantują długą żywotność i niezawodność systemu. Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą napędów do bram automatycznych do domu, firmy lub terenu posesji.Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...