Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu i kamer dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 22,
70-203 Szczecin
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Eltrox to największy w kraju dystrybutor monitoringu i kamer, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Nasza wieloletnia obecność na rynku zabezpieczeń jest gwarancją jakości naszych usług i profesjonalnej obsługi naszych klientów. Swoją pozycję opieramy na sieci 39 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich.
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji.
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu, kamer różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego.
36
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
36

Monitoring i kamery do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu, kamer
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 22,
70-203 Szczecin

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 17:00
Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota:

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring i kamery z montażem Szczecin Eltrox

Eltrox jest jedną z wiodących firm na polskim rynku w zakresie monitoringu i systemów alarmowych, automatyki domowej oraz akcesoriów do inteligentnych domów. Jej salon w Szczecinie oferuje szeroką gamę sprzętu m.in. do monitoringu, w tym kamery, zestawy do monitoringu, akcesoria i kable.

Jeśli opiekujesz się małymi dziećmi lub osobami starszymi, prywatny monitoring domu jest idealnym rozwiązaniem. Instalacja monitoringu w domu pozwala nadzorować, w jaki sposób opiekun opiekuje się maluchami. Nawet jeśli starsza osoba nie odbiera telefonu, możesz zobaczyć, co się dzieje dzięki aplikacji monitoringu. Monitoring zewnętrzny nagrywa materiał z podwórka, frontu domu czy drzwi wejściowych. Dzięki monitoringowi możesz sprawdzić, czy pojazdy są na miejscu i czy dzieci mogą się bezpiecznie bawić. Kamery do monitoringu są dostępne w różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu można je łatwo dopasować do budynku. Monitoring zewnętrzny został zaprojektowany tak, aby po instalacji był jak najmniej widoczny dla osób z zewnątrz.

Monitoring w biurach i firmach może dostarczyć wielu informacji. Dzięki kamerom monitoringu można uzyskać informacje na temat czasu przybycia i wyjścia pracowników czy klientów, a także sposobu obsługi stacji roboczych czy stanowisk pracy. Monitoring obszarów produkcyjnych nie tylko pomaga zapewnić bezpieczeństwo, ale także pomaga rejestrować wypadki, które mogą wystąpić podczas pracy. Monitoring oznacza również, że ryzyko niewłaściwego wykorzystania własności firmy przez pracowników jest zminimalizowane. Połączenie systemu alarmowego i monitoringu skutecznie odstrasza wandali i potencjalnych złodziei. Kamery monitoringu rejestrują twarze i, w niektórych przypadkach, tablice rejestracyjne.

Obecnie na rynku dostępne są dwa rodzaje kamer do monitoringu: analogowe i IP (lub sieciowe). Analogowe elementy monitoringu muszą być podłączone za pomocą kabli, aby działały prawidłowo; monitoring IP wymaga stałej sieci WiFi do działania. Ten rodzaj monitoringu sprawdza się więc bardzo dobrze w mieszkaniach, domkach czy niewielkich biurach. Monitoring analogowy to dobra opcja dla dużych firm, zwłaszcza jeśli planują one system składający się z kilkudziesięciu kamer.

Filtry
Kategorie
Loading...