Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis fotowoltaiki

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów fotowoltaiki dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Radzymińska 308,
03-694 Warszawa
Adres
ul. Łopuszańska 24G,
02-220 Warszawa
 Panele-fotowoltaiczne

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto wyposażyć dom w instalację fotowoltaiczną?

Panele fotowoltaiczne to źródło czystej oraz taniej energii elektrycznej w Twoim domu. Dzięki instalacji możesz znacznie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rachunki za prąd. Warto wspomnieć, że aby zainstalować panele fotowoltaiczne w budynku, konieczne jest posiadanie instalacji trójfazowej 380 V. W przeciwnym wypadku maksymalna moc instalacji nie może przekraczać 3,68kW. Eltrox w ramach usługi kompleks pomoże Ci na każdym etapie inwestycji. Zgłoś się do jednego z naszych salonów, a my przeprowadzimy audyt energetyczny w Twoim domu. Następnie nasi instalatorzy dobiorą, zaplanują oraz przeprowadzą montaż paneli fotowoltaicznych. Po zakończonych pracach i podpisaniu pełnomocnictwa nasz koordynator wystąpi w Twoim imieniu o dotację w ramach projektu rządowego Mój prąd 5.0. Dodatkowo w ramach ulgi termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku wydatki związane z termomodernizacją budynków. O szczegóły zapytaj w salonie Eltrox!

Magazyn energii. Dlaczego jest ważny?

Magazyny energii to urządzenia, które pozwalają na gromadzenie i przechowanie energii elektrycznej. Dzięki temu można z niej korzystać w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (np: brak słońca) lub przerwy w zasilaniu. Jeśli zbyt obciążona, państwowa sieć energetyczna, nie może odebrać wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu - magazyn energii pozwala na zgromadzenie jej oraz przechowanie.

36
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
36

Zestaw fotowoltaiki z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu zestawów fotowoltaicznych
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę zestawu fotowoltaiki

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu zestawu fotowoltaiki

Dane teleadresowe

Adres

ul. Radzymińska 308,
03-694 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 18:00
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00

Jak trafić

Dane teleadresowe

Adres

ul. Łopuszańska 24G,
02-220 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 18:00
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy


Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Zestaw fotowoltaiczny Warszawa Eltrox

Eltrox to jedna z największych firm w branży monitoringu, inteligentnego domu, systemów solarnych (fotowoltaicznych) i alarmowych. W naszych salonach w Warszawie można kupić poszczególne elementy zestawów fotowoltaicznych, kompletne zestawy fotowoltaiczne oraz akcesoria montażowe do instalacji zestawów fotowoltaicznych na dachu lub w ogrodzie.

Zestawy fotowoltaiczne są jednym z bezpieczniejszych rozwiązań w zakresie produkcji energii, jeśli cały system PV jest prawidłowo zainstalowany. Instalacja fotowoltaiczna zasadniczo składa się z paneli fotowoltaicznych, falowników, akumulatorów, okablowania i elementów montażowych. Możesz zastanawiać się, jak działa taka mała elektrownia fotowoltaiczna, ale jest to dość proste. Ogniwa fotowoltaiczne wewnątrz panelu wychwytują energię słoneczną z otoczenia i przekształcają ją w energię elektryczną wewnątrz modułu. Inwerter podłączony do systemu fotowoltaicznego (dołączony do zestawu fotowoltaicznego) przekształca wygenerowany prąd stały w prąd zmienny, który jest następnie dostarczany do budynku. Wygenerowana w ten sposób energia jest dystrybuowana do wszystkich urządzeń. Wykorzystanie systemów fotowoltaicznych do podgrzewania wody i ogrzewania stanowi znaczący postęp.

Moduły fotowoltaiczne są trwałe i gwarantują produkcję energii nawet przy pochmurnej pogodzie. Nadmiar energii generowanej przez system fotowoltaiczny jest magazynowany w podłączonym akumulatorze. Dzięki fotowoltaice możesz być całkowicie niezależny od komercyjnych dostawców energii i ich przerw. Fotowoltaika to rozwiązanie gwarantujące stabilne rachunki i bezpieczeństwo energetyczne.

W naszych salonach w Warszawie oferujemy kompleksową usługę, dzięki której instalacja fotowoltaiczna zostanie prawidłowo zamontowana przez specjalistów, a najważniejsze przewody zostaną zabezpieczone, aby zapewnić wieloletnie działanie. Jest to bardzo ważne, ponieważ wiele problemów z instalacją wynika z niedostatecznego zabezpieczenia przewodów łączących instalację z innymi komponentami. W naszych salonach oferujemy zestawy solarne zarówno do małych domów, jak i dużych hal. Ważne jest, aby dokładnie ocenić swoje potrzeby i wybrać z naszymi specjalistami odpowiedni zestaw fotowoltaiczny.

Zapraszamy do sklepu Eltrox w Warszawie, w którym uzyskasz sporo oszczędności i ochronisz środowisko. Darmowa wycena

Filtry
Kategorie
Loading...