Profesjonalny montaż, konfiguracja,
serwis monitoringu i kamer

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu i kamer dla klientów indywidualnych oraz firm

Adres
ul. Radzymińska 308,
03-694 Warszawa
Adres
ul. Łopuszańska 24G,
02-220 Warszawa
monitoring

Fachowe
doradztwo
dzięki szerokiej kadrze
specjalistów
Dedykowane
zestawy
dostosowane do
Twoich potrzeb
Sprawny
montaż (8% VAT)
przez certyfikowanych
instalatorów
Oferujemy
(Raty 0%)
nie czekaj na
przypływ gotówki.

Dlaczego warto podjąć
z nami współpracę?

Eltrox to największy w kraju dystrybutor monitoringu i kamer, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Nasza wieloletnia obecność na rynku zabezpieczeń jest gwarancją jakości naszych usług i profesjonalnej obsługi naszych klientów. Swoją pozycję opieramy na sieci 39 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki.

Jak podchodzimy do realizacji
prac montażowych?

  • W cenie usługi montażowej zapewniamy Ci osobistego Opiekuna, który dopilnuje terminów montażu, zapewni fachowe doradztwo, udzieli Ci wszelkiej pomocy, będzie czuwał nad porządkiem prac instalatorskich.
  • Inwestycje realizujemy do A do Z i bierzemy pełną odpowiedzialność począwszy do doboru sprzętu po finalizację montażu
  • Decydując się na zakup sprzętu wraz z usługą montażową objętą 8% stawką VAT, zyskujesz nawet 15% rabatu dla całej inwestycji.
  • Dysponujemy szerokim wyborem sprzętu do monitoringu, kamer różnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego.
36
sklepów stacjonarnych z showroomami
w całej Polscer!
36

Monitoring i kamery do domu z montażem
w obniżonej stawce VAT 8%

Dzięki czemu zyskujesz 12% rabatu na całą inwestycję

Jaka jest droga do Twojej instalacji?

Eltrox świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu systemów monitoringu, kamer
dla klientów indywidualnych oraz firm

Zamówienia
oferty
Wybierz ofertę dostosowaną
do Twoich potrzeb
Skontaktujemy się
z Tobą
Pomożemy Ci w doborze
najlepszego rozwiązania
Zamontujemy
instalację
Usługę dla Ciebie wykonają nasi
certyfikowani instalatorzy
Gotowe
Od teraz możesz czuć się
komfortowo i bezpieczenie

Instalujesz lub odsprzedajesz? Poznaj szczegóły współpracy hurtowej

Skontaktuj się z nami i zystkaj darmową wycenę systemy monitoringu

Czekamy na Twój telefon w biurze obsługi klienta lub zapraszamy do jednego z naszych 37 salonów, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego systemu.

Darmowa wycena Twojego systemu Monitoringu domu

Dane teleadresowe

Adres

ul. Radzymińska 308,
03-694 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 18:00
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00

Jak trafić

Dane teleadresowe

Adres

ul. Łopuszańska 24G,
02-220 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 18:00
Wtorek: 08:00 - 18:00
Środa: 08:00 - 18:00
Czwartek: 08:00 - 18:00
Piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00

Jak trafić

Bezpieczny montaż z Eltrox

Poszukujesz gotowego systemu, który sprawi, że Twój dom lub firma staną się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe? Skorzystaj z naszej oferty usług montażowych, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dobór sprzętu i jego instalacje, a my dodatkowo zagwarantujemy jakość wykonanej usługi. Pamiętaj, że kupując sprzęt z montażem, możesz zaoszczędzić! W przypadku zakupu systemu stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeśli zdecydujesz się również na montaż przez naszych specjalistów, wówczas zapłacisz niższą stawkę podatku VAT w wysokości 8%.


Sprawdź jakie to proste

1
Umów się
na wizję lokalną
2
Dopasuj do własnych
potrzeb konfigurację sprzętu
3
Skorzystaj z Usługi
montażowej Eltrox Komplex
4
Wsparcie techniczne
specjalistów Eltrox i bazy wiedzy

Zapraszamy do sklepu Eltrox w celu zapoznania się z szeroką ofertą sprzętu do fotowoltaiki domu czy przedsiębiorstwa.

Monitoring i kamery z montażem Warszawa Eltrox

Eltrox to firma od wielu lat zajmująca się monitoringiem i ochroną budynków, ludzi i mienia. Salon firmowy w Warszawie oferuje szeroką gamę produktów z zakresu monitoringu, systemów alarmowych, napędów do bram, automatyki domowej i inteligentnych domów. Oferujemy również kompleksowe usługi montażowe sprzętu monitoringu i innego sprzętu zakupionego w naszych sklepach. Obecnie monitoring można podzielić na monitoring analogowy i monitoring sieciowy. Analogowe systemy monitoringu  wymagają odpowiedniego sprzętu, a urządzenia łączy się ze sobą za pomocą kabli. Z drugiej strony monitoring sieciowy jest łatwy w instalacji i intuicyjny w obsłudze. Niektóre zestawy kamer monitoringu dostępne są w wersji typu plug and play. Oznacza to, że monitoring będzie gotowy do użycia od razu po montażu. Większość producentów monitoringu IP oferuje dedykowane aplikacje na urządzenia mobilne umożliwiające zarządzanie całym systemem monitoringu. Monitoring domów, mieszkań i apartamentowców, może rejestrować wszystko, co dzieje się w okolicy.

Zainstalowanie kamer monitoringu w kluczowych lokalizacjach może wyeliminować martwe punkty. Zalecamy jednak wybór kamery bezpieczeństwa o szerszym kącie widzenia. Instalacja małej kamery monitoringu w pomieszczeniu jest niezwykle łatwa, wystarczy umieścić kamerę w najwyższej szafce. Monitoring wideo w pokoju dziecka zapewni Ci spokój ducha, gdy zostawisz dziecko pod opieką kogoś innego. W podobnej sytuacji znajdują się osoby starsze, które potrzebują wsparcia. Zainstalowanie urządzeń monitoringu i urządzeń inteligentnego domu w domach osób starszych pomoże im bezpiecznie poruszać się, a  w razie nieoczekiwanego wypadku aplikacja urządzenia monitoringu wyśle informację na Twoje telefony komórkowe. Dla przedsiębiorstw monitoring jest bardzo mądrym rozwiązaniem i to nie tylko ze względów bezpieczeństwa. Monitoring dostarcza informacji o przyjazdach i wyjazdach pracowników i klientów. Dodatkowo minimalizuje ryzyko kradzieży i zapewnia wgląd w zarządzanie miejscem pracy. W dużych firmach monitoring na hali produkcyjnej jest niezbędnym elementem.

W naszym salonie w Warszawie uwzględniamy Twoje potrzeby i dobieramy odpowiedni sprzęt. Dostępne są również oddzielne komponenty umożliwiające rozbudowę istniejących systemów monitorowania.

Filtry
Kategorie
Loading...