W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów oraz pracowników podjęliśmy decyzję o ograniczeniu godzin pracy w naszych oddziałach i pomniejszeniu ich składów osobowych. Ogranicz ryzyko zachorowania na chorobę COVID-19, powodowaną przez koronawirusa, zachowując wszelkie niezbędne środki ostrożności. Prosimy o sprawdzenie aktualnych godzin pracy wybranego oddziału.

Sieć sklepów

Interesuje Cię zakup systemu do Twojego domu lub firmy, ale wolałbyś przed zakupem zobaczyć i przetestować wybrany sprzęt?

Odwiedź jeden z naszych 38 sklepów w całej Polsce, gdzie doświadczeni handlowcy nie tylko rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości, ale również dobiorą idealne dla Ciebie rozwiązanie.


Sieć sklepów stworzona dla Ciebie

group

Wykwalifikowani handlowcy

W naszych sklepach znajdziesz ponad 100 wykwalifikowanych handlowców, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu dopasują odpowiedni system do Twoich potrzeb.

place

Ogólnopolska sieć sklepów

W każdym z województw znajdziesz przynajmniej jeden z naszych 38 sklepów, w których czekają na Ciebie nasi handlowcy gotowi by pomóc Ci w zakupach.

touch_app

Interaktywne salony

Odwiedzając nasze sklepy masz możliwość zobaczenia oraz przestestowania systemu przed zakupem dzięki interaktywnym ekspozycjom produktów.

apps

Szeroki wybór asortymentu

Dzięki szerokiemu wyborowi dostepnego asortymentu nasi handlowcy będą w stanie przygotować dla Ciebie idealną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb produktowych i finansowych.


Gdzie znajdziesz sklep Eltrox?

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów, jak i naszych pracowników podjęliśmy decyzję, o ograniczeniu godzin pracy i o zmniejszeniu składów osobowych w naszych oddziałach.

Prosimy o sprawdzenie aktualnych godzin pracy wybranego oddziału.
Gorzów Wlkp 9-15
Toruń 8-15
Katowice 8-16
Kraków 8-16
Rybnik 8-16
Kielce 9-15
Poznań 9-15
Białystok 9-15
Gdynia 9-15
Częstochowa   8-16
Łodź 9-17
Lublin 9-15
Radom 9-15
Koszalin 9-15
Szczecin 8-15
Sosnowiec 9-15
Opole 8-15
Gdańsk 8-15
Warszawa Włochy 8-16
Olsztyn 9-15
Bydgoszcz 9-15
Rzeszów 9-15
Zielona Góra 9-15 - TYLKO ODBIÓR ZAMÓWIEŃ
Wrocław 8-16
Warszawa Targówek   8:30-15:30
Bielsko 9-17
Radomsko 9-17
Dąbrowa Górnicza 9:30-15:30
Bełchatów 9-15
Chorzów 8-17
Gliwice 9-15
Kołobrzeg 8-17
Piotrków Trybunalski 9-16
Tarnów 9-15
Tychy 8-16
Tarnowskie Góry 9-14
Ruda Śląska 9-14

Części naszych pracowników zgodnie z zaleceniami umożliwiono pracę w formie "zdalnej" lub zaproponowano skorzystanie z urlopu opiekuńczego, co może przełożyć się na niewielkie opóźnienie w odpowiedzi na zapytania lub problem w kontakcie telefonicznym. Za zaistniałe sytuacje z góry przepraszamy, jednocześnie prosimy o wyrozumiałość.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić nieprzerwanie pełne wsparcie i doradztwo w procesie zakupu jak i serwisu produktów z naszej oferty.

Zachęcamy do zakupów bezpośrednio na naszych sklepach i platformach internetowych, ewentualnie za pomocą poczty e-mail i telefonów.

Informujemy, że na dzień tego komunikatu, nie mamy problemów z dostępnością większości towarów z naszej oferty, prowadzimy wszelkie działania, które mają zapewnić naszym klientom stały dostęp do naszych produktów.

W soboty wszystkie nasze oddziały, począwszy od przyszłego tygodnia, tj. od 21.03 są nieczynne.

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w kraju wymaga od nas nadzwyczajnych procedur działania, dlatego też bardzo prosimy o:
  • pojedyncze wchodzenie do sklepu,
  • dezynfekcję rąk w miejscach do tego wyznaczonych w sklepie,
  • korzystanie z jednorazowych rękawiczek dostępnych na terenie sklepu,
  • zachowanie odległości 2m od innych osób w Twoim otoczeniu,
  • jednocześnie informujemy, że w godzinach od 10 - 12 będą obsługiwane osoby wyłącznie po 65 roku życia,

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Potrzebujesz więcej informacji dotyczących naszej sprzedaży w sieci sklepów? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail, a handlowiec, w wybranym przez Ciebie sklepie, udzieli Ci odpowiedzi na zadane pytania.

Pamiętaj, że zawsze możesz cofnąć swoją zgodę. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej jak chronimy Twoją prywatność, zobacz Politykę Prywatności lub napisz maila rodo@eltrox.pl. Administratorem Twoich danych jest E-COMMERCE PARTNERS sp. z o.o., z siedzibą w Częstochowie.

* wymagane pola