produkty
doradztwo
usługi montażowe
ochrona
inspiracje
34 387 29 92

Sieć firmowa i partnerska

Eltrox.pl to nie tylko sklep internetowy, ale też ogólnopolska sieć dynamicznie rozwijających się 40 sklepów dbających o Państwa bezpieczeństwo od wielu lat. Każdy oddział w sieci oferuje szerokie spektrum asortymentu na każdą kieszeń oraz identyczne warunki handlowe jak na naszym sklepie internetowym. W naszych salonach znajdą Państwo zarówno wiodące marki międzynarodowe, jak i produkty wyprodukowane w Polsce.

W każdym sklepie spotkają Państwo wykwalifikowany personel, gotowy służyć swoją wiedzą w zakresie odpowiedniego doboru sprzętu w zależności od przeznaczenia. Każdemu z handlowców przyświeca idea dochowania naszej obietnicy: "Skutecznie rozwiążemy Twoje problemy". Poza niewątpliwymi korzyściami płynącymi z doradztwa przy wyborze produktu z naszego bogatego asortymentu oferujemy również możliwość darmowego odbioru osobistego sprzętu zakupionego przez internet oraz rezerwacji sprzętu telefonicznie.

Nasza sieć oferuje szeroki wybór form płatności za zakupiony towar, jak płatność kartami płatniczymi, poprzez systemy szybkich płatności, system ratalny 0% dla klientów detalicznych, czy możliwość leasingowania sprzętu przez firmy.