Informujemy, że obecnie występują przejściowe problemy z połączeniem telefonicznym z naszym biurem obsługi klienta. Przepraszamy.

Sprzedaż hurtowa

Kupujesz hurtowo monitoring, systemy alarmowe, automatykę domową, sprzęt sieciowy, czy telewizję i poszukujesz profesjonalnego partnera biznesowego?

Sprawdź naszą ofertę sprzedaży hurtowej i kupuj spośród 230 różnych marek za pośrednictwem platformy B2B - Hurton.pl.


Dołącz do grona ponad 10 000 firm instalatorskich

person

Indywidualny opiekun handlowy

Dobre relacje i Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego u nas każdy instalator może skorzystać z pomocy indywidualnego opiekuna, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy.

shopping_cart

Elastyczne warunki cenowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży hurtowej wiemy jak ważne jest reagowanie na zmiany. Ze swoim indywidualnym opiekunem zawsze możesz negocjować swoje warunki cenowe.

event_available

Dostępność towaru

Nasz magazyn główny, jak i magazyny oddziałowe czekają wypełnione sprzętem z całej naszej oferty na Twoje zamówienie. Większość towarów możemy dla Ciebie przygotować natychmiast.

web

Platforma B2B

Dla Twojej wygody uruchomiliśmy najnowocześniejszą platformę B2B w branży, z pomocą której masz jeszcze większy komfort dokonywania zakupów, czy tworzenia ofert dla swoich klientów.

headset_mic

Wsparcie techniczne

Wiemy jak ważne są aspekty techniczne montowanego sprzętu, dlatego nasi instalatorzy mogą skorzystać z dedykowanego dla nich profesjonalnego wsparcia technicznego, dzięki któremu już żaden problem nie pozostanie nierozwiązany.

phone_iphone

Aplikacja mobilna

Jesteś w trakcie montażu lub nie masz dostępu do komputera? Skorzystaj z naszej aplikacji mobilnej, w której zebraliśmy najważniejsze elementy z platformy B2B potrzebne Wam w codziennej pracy.

attach_money

Program Lojalnościowy

Zapisz się do programu lojalnościowego dedykowanego naszym klientom hurtowym, zdobywaj punkty za zakupy i wymieniaj je na setki nagród dostępnych w naszym programie.

school

Szkolenia

Stale podnosimy kompetencje naszych klientów organizując szkolenia produktowe. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w nowej branży, jak również podniesiemy Twoją wiedzę na najwyższy poziom.

local_shipping

Ekspresowa dostawa

Możesz mieć pewność, że zamówienia złożone do godziny 15 zostaną zrealizowane i wysłane jeszcze tego samego dnia! Szybkość realizacji zamówień jest dla nas priorytetem w obsłudze klienta na odległość.


Hurton.pl - Hurtownia B2B dopasowana do Twoich potrzeb


Wydarzenia, w których również możesz wziąć udział

Relacja z Dahua Starlight Show 2018

Relacja z Hurton Family Meeting

Zapowiedź Dahua Starlight Show 2019


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Potrzebujesz więcej informacji dotyczących naszej sprzedaży hurtowej? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail, a nasz specjalista udzieli Ci odpowiedzi na zadane pytania.

Skontaktuj się z Donatanem

local_phone 34 333 57 34
mail_outline kontakt@hurton.pl