Kable światłowodowe, pigtaile i moduły SFP

Usługi komplex
  1. CHUSTECZKI BEZPYŁOWE KIMTECH SCIENCE (280szt/op.)

    Nr katalogowy: 12486
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena 29,99 zł
    kilka szt.
  2. PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m

    Nr katalogowy: 8021
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena 8,99 zł
    kilka szt.
  3. MODUŁ SFP WDM OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1550/RX1310

    Nr katalogowy: 4811
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena katalogowa 89,00 zł
    Cena sklepu Eltrox 85,99 zł
    kilka szt.
  4. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC210CS

    Nr katalogowy: 5987
    • Gwarancja 5 lat
    Cena katalogowa 219,00 zł
    Cena sklepu Eltrox 214,99 zł
    kilka szt.
    Darmowa dostawa
  5. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC220L

    Nr katalogowy: 5989
    • Gwarancja 5 lat
    Cena katalogowa 110,00 zł
    Cena sklepu Eltrox 105,01 zł
    kilka szt.
  6. UCHWYT ODCIĄGOWY 2.1 ŚREDNICA OD 3mm DO 7mm

    Nr katalogowy: 12905
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena 14,99 zł
  7. MODUŁ SFP WDM OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1310/RX1550

    Nr katalogowy: 9202
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena katalogowa 89,00 zł
    Cena sklepu Eltrox 85,99 zł
    kilka szt.
  8. MUFA ŚWIATŁOWODOWA FTTH 1x16 SC LC

    Nr katalogowy: 13147
    • Gwarancja 24 miesiące
    Cena 59,99 zł
    kilka szt.
  9. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC200CM

    Nr katalogowy: 5986
    • Gwarancja 5 lat
    Cena katalogowa 210,00 zł
    Cena sklepu Eltrox 199,00 zł
    kilka szt.
  10. MEDIA KONWERTER TP-LINK MC111CS

    Nr katalogowy: 5990
    • Gwarancja 5 lat
    Cena katalogowa 169,00 zł
    Cena sklepu Eltrox 165,00 zł
    kilka szt.
  11. PANEL DYSTRYBUCJI NAPIĘĆ RACK 19" 3U 22 x S

    Nr katalogowy: 12665
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.
    Cena katalogowa 125,00 zł
    Cena sklepu Eltrox 115,01 zł
  12. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 2MM G.657A1

    Nr katalogowy: 12574
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena 11,99 zł
    ostatnie szt.
  13. ADAPTER SC/APC Duplex SM Standard

    Nr katalogowy: 2886
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena 2,99 zł
    kilkadziesiąt szt.
  14. OSŁONKI SPAWÓW TERMOKURCZLIWE 60mm OPAKOWANIE 100 SZTUK

    Nr katalogowy: 12808
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena 24,99 zł
    kilka szt.
  15. MODUŁ SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1.25G MM 550m 850nm

    Nr katalogowy: 3421
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: 2xLC
    • Technologia WDM: Nie
    • Gwarancja 24 miesiące
    Cena katalogowa 85,01 zł
    Cena sklepu Eltrox 77,99 zł
    kilka szt.
  16. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

    Nr katalogowy: 12357
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena 34,00 zł
    kilka szt.
  17. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3.0MM

    Nr katalogowy: 12628
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena 19,99 zł
    kilka szt.
  18. MODUŁ SFP WDM OPTIC SFP 1.25Gbps, SC SM, 20km TX1550/RX1310

    Nr katalogowy: 1081
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena 99,00 zł
    kilka szt.
  19. MODUŁ SFP WDM OPTON 1.25Gbps SM SC 10dB, 3km TX1550

    Nr katalogowy: 5417
    • Prędkość transmisji: 1,25
    • Typ złącza: SC
    • Technologia WDM: Tak
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena katalogowa 99,00 zł
    Cena sklepu Eltrox 79,99 zł
    kilka szt.
  20. WIZUALNY LOKALIZATOR USZKODZEŃ ŚWIATŁOWODÓW TRIBRER 10mW (10km)

    Nr katalogowy: 12476
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    Cena 119,99 zł
    ostatnie szt.