Patchcordy

Usługi komplex
  1. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12584
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    12,99 zł

    Cena katalogowa 13,99 zł

  2. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3.0MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12626
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    13,99 zł

  3. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12585
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    10,50 zł

    Cena katalogowa 13,99 zł

  4. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12591
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    13,99 zł

  5. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12319
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    29,00 zł

  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12593
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    14,99 zł

  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12320
    PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM
    Wyprzedaż
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    5,90 zł

    Cena katalogowa 21,00 zł

  8. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12601
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    19,99 zł

  9. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12579
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    12,99 zł

  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 140M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12258
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    229,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  11. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12325
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    24,99 zł

  12. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 30M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12460
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    79,99 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  13. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12578
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    12,99 zł

  14. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12321
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    19,99 zł

    Cena katalogowa 21,00 zł

  15. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 180M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12260
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    279,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  16. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 2MM G.657A1

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12574
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    11,99 zł

  17. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12582
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    13,99 zł

  18. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12300
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    16,90 zł

    Cena katalogowa 22,99 zł

  19. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 60M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12270
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    119,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  20. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 35M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12462
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    88,99 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne