Patchcordy

Usługi komplex
  1. 12,99 zł

  2. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12591
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    13,99 zł

  3. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12601
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    19,99 zł

  4. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M EASY FLEX SC/UPC - SC/UPC G657.B3

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12541
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    39,50 zł

    Cena katalogowa 43,50 zł

  5. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12321
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    19,99 zł

    Cena katalogowa 21,00 zł

  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12300
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    16,90 zł

    Cena katalogowa 22,99 zł

  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 40M SIMPLEX G657A2 SC/APC-SC/APC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12268
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    89,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  8. PATCHCORD KAT5E UTP 10M ZIELONY

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12079
    • Gwarancja 24 miesiące

    5,99 zł

  9. 24,50 zł

  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 200M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12261
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    309,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  11. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12296
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    29,00 zł

  12. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12359
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    34,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  13. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M EASY FLEX SC/UPC - SC/APC G657.B3

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12526
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    32,99 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  14. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12585
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    10,50 zł

    Cena katalogowa 13,99 zł

  15. 19,89 zł

  16. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 160M SIMPLEX 9/125 SC/UPC-SC/UPC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12259
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    259,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  17. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 15M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12452
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    54,99 zł

  18. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, LC/UPC-SC/UPC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12317
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    29,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne
  19. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M DUPLEX 9/125, LC/APC-LC/UPC 3.0MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12310
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    39,00 zł

    Produkt pod zamówienie telefoniczne