Komponenty światłowodowe

Komponenty światłowodowe to wszelkie zaawansowane technologicznie elementy, niezbędne do projektowania światłowodowej sieci telekomunikacyjnej. W szerokim asortymencie marki Eltrox można znaleźć między innymi wsporniki słupkowe, pigtaile światłowodowe, włókna szklane do przeciągania kabli, a także mufy i tacki światłowodowe. Wszystkie produkty od Eltrox charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Doskonałe parametry oraz niezawodność komponentów zostały docenione przez klientów, zarówno z kraju, jak i z zagranicy, głównie z uwagi na staranność wykonania oraz rewelacyjną jakość zastosowanych materiałów.
Usługi komplex
  1. PIGTAIL SM 9/125, SC/UPC pokrycie 0,9mm, dł.2m

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8021
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    8,99 zł

  2. WSPORNIK SŁUPOWY DLA KABLA ŚWIATŁOWODOWEGO CS1500

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12906
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    9,99 zł

  3. 17,00 zł

  4. WŁÓKNO SZKLANE DO PRZECIĄGANIA KABLI 4,5mm / 100m (PILOT / STALKA) PE + STOJAK

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 14625
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    861,00 zł

  5. PIGTAIL MM LC OM3 pokr.0.9, 2m

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8008
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    11,00 zł

    Cena katalogowa 13,00 zł

  6. PIGTAIL MM SC OM3 pokr.0.9, 2m

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8012
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    14,00 zł

  7. WSPORNIK SŁUPOWY DLA KABLA ŚWIATŁOWODOWEGO CS 100

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12907
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    9,99 zł

  8. PIGTAIL MM ST OM2 pokr.0.9, 2m

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8015
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    9,99 zł

  9. 209,00 zł

  10. 15,01 zł

  11. PIGTAIL MM LC OM2 pokr.0.9, 2m

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8007
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    10,00 zł

  12. WŁÓKNO SZKLANE DO PRZECIĄGANIA KABLI 6mm / 100m (PILOT / STALKA) PE + STOJAK

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 13386
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: 48h od zamówienia.

    952,55 zł

    95,27 zł x 10 rat 0%

    Darmowy transport

  13. PIGTAIL MM SC OM2 pokr.0.9, 2m

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8011
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    8,00 zł

    Cena katalogowa 10,00 zł

  14. MUFA ŚWIATŁOWODOWA POZIOMA 2 WEJ. / 2 WYJ. 48F (4x12)

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12391
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    109,99 zł

  15. PIGTAIL MM SC OM4 pokr.0.9, 2m

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8013
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    19,00 zł