1. MODUŁ SFP TP-LINK TL-SM311LM

    Oceń jako pierwszy
    Nr katalogowy: 5131

    Najważniejsze cechy:

    • Typ złącza: 2xLC
    • Technologia WDM: Nie
    • Gwarancja 5 lat

    64,99 zł

    access_time
    Kup teraz, a otrzymasz
    Zamów w ciągu ...
    room
    Sprawdź dostępność w sklepach
    wybierz sklep w swojej okolicy

Nie zapomnij o potrzebnych akcesoriach:

Opis produktu
Specyfikacja
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania
Opis produktu
Specyfikacja
Recenzje
Pytania i odpowiedzi
Pliki do pobrania

MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY
TP-LINK TL-SM311LM
WSPARCIE TRYBU PEŁNEGO DUPLEKSU

MODUŁ ŚWIATŁOWODOWY
TP-LINK TL-SM311LM
WSPARCIE TRYBU PEŁNEGO DUPLEKSU

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Wsparcie trybu pełnego dupleksu
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Wskaźniki LED informują o stanie pracy modułu światłowodowego
  • Obsługa funkcji Pull-or-Plug
  • Zasilanie: Zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika
  • Możliwość instalacji w urządzeniach: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 i w nowych przełącznikach gigabitowych TP-LINK

ZASTOSOWANIE PRODUKTU

Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Zasilanie: 3,3V
  • Kabel: Światłowód wielomodowy
  • Typ światłowodu: 50/125um lub 62,5/125um wielomodowy
  • Maksymalna długość kabla: 550m
  • Prędkość transmisji: 1,25Gb/s
  • Typ portu: LC
  • Długość fali: 850nm
  • Certyfikaty: FCC, CE
  • Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 5131
Model TL-SM311LM
Producent TP-LINK
Gwarancja 60 miesięcy
Gwarancja dla firm 60 miesięcy
Link do strony producenta brak danych
Wspierane protokoły sieciowe brak danych
Typ złącza 2xLC
Technologia WDM Nie

Recenzje klientów

Opinia "MODUŁ SFP TP-LINK TL-SM311LM"

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Pytania i odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Kliknij tutaj i zadaj nam je.

Dodaj nowe pytanie

Pliki do pobrania

 Karta katalogowa.pdf 138.75 KB
 Instrukcja użytkownika.pdf 1.14 MB
 Deklaracja CE.pdf 916.69 KB