Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne to niezbędny element każdej sieci komputerowej, telefonicznej, a także telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych czy rejestracji czasu pracy. Jest to uniwersalny rodzaj okablowania telekomunikacyjnego, który spełnia określone normy i wymagania, pozwalające na stworzenie przy jego pomocy pasywnej infrastruktury kablowej. W tej kategorii można znaleźć kable i patchcordy światłowodowe, które złożone są z włókien – od jednej do czterdziestu ośmiu warstw. Można wybrać również modele siplex oraz duplex. Oferowane okablowanie strukturalne, dostępne jest w różnych długościach, które można dostosować do własnych potrzeb – od 50 cm do 15 m.
Usługi komplex
  1. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 2MM G.657A1

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12577
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
  2. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12418
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    1,75 zł

  3. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC 2J (1x2), 1.2kN

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 8392
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: 24h od zamówienia.
  4. KABEL ŚWIATŁOWODOWY ARAMID Z-XOTKtcdD SM 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN SPAN 80M

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12415
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    2,07 zł

  5. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12349
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
  6. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM 2,0M DUPLEX 50/125um OM2, LC/UPC-LC/UPC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 3913
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)

    36,00 zł

    Cena katalogowa 39,00 zł

  7. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12360
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    39,00 zł

  8. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12323
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
  9. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 160M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/APC

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12259
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    259,00 zł

  10. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 15M SIMPLEX 9/125 SC/APC-SC/UPC DROP

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12452
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    54,99 zł

  11. KABEL ŚWIATŁOWODOWY GLASS Z-XOTKtcdD SM 8x9/125 ITU-T G.652D 0,5kN

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12434
    • Gwarancja 24 miesiące
    • Produkt na zamówienie. Dostępność: na telefon, prosimy o kontakt.

    1,66 zł

  12. PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 3M DUPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

    Oceń ten produkt jako pierwszy
    Nr katalogowy: 12355
    • Gwarancja 24 miesiące (12 m-c dla firm)